Ślimakowy Prysznic do kąpieli 50495 - Opis produktu

Zmień prysznic we wspaniałą zabawę z wodnym ślimakiem! Przymocuj zabawkę do ściany wanny za pomocą przyssawek, umieść w wodzie pompkę i naciśnij na ślimakową muszlę, a z oczu ślimaka tryśnie woda. Czułki wyginają się na wszystkie strony, dzięki czemu możesz zmieniać kierunek wytryskiwania wody. Zabawka wymaga użycia 3 baterii AA, baterie nie są zawarte w zestawie.
 
Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesiąca życia.
Cechy produktu:
– zabawka wyposażona jest w przyssawki, umożliwiające przymocowanie jej np. do ściany wanny;
– wyginane czułki -zmiana kierunku wytryskiwania wody;
– baterie: 3xAA (niezawarte w zestawie);
 


Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia. 
Wymiary opakowania: ok. 21x25x11cm 
Numer katalogowy: DD50495
Zabawki - Numer handlowy: 50197

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Ślimakowy Prysznic do kąpieli 50495?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Ślimakowy Prysznic do kąpieli 50495 możesz kupić za 62.00 zł. Cena Ślimakowy Prysznic do kąpieli 50495 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 62.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Ślimakowy Prysznic do kąpieli 50495?
Najniższy koszt przesyłki dla Ślimakowy Prysznic do kąpieli 50495 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Ślimakowy Prysznic do kąpieli 50495 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Ślimakowy Prysznic do kąpieli 50495?
Zmień prysznic we wspaniałą zabawę z wodnym ślimakiem! Przymocuj zabawkę do ściany wanny za pomocą przyssawek, umieść w wodzie pompkę i naciśnij na ślimakową muszlę, a z oczu ślimaka tryśnie woda.
Zabawki do wody - Numer handlowy: 50197Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator