Ślimakowy Prysznic do kąpieli 50495 - Opis produktu

Zmień prysznic we wspaniałą zabawę z wodnym ślimakiem! Przymocuj zabawkę do ściany wanny za pomocą przyssawek, umieść w wodzie pompkę i naciśnij na ślimakową muszlę, a z oczu ślimaka tryśnie woda. Czułki wyginają się na wszystkie strony, dzięki czemu możesz zmieniać kierunek wytryskiwania wody. Zabawka wymaga użycia 3 baterii AA, baterie nie są zawarte w zestawie.
 
Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesiąca życia.
Cechy produktu:
– zabawka wyposażona jest w przyssawki, umożliwiające przymocowanie jej np. do ściany wanny;
– wyginane czułki -zmiana kierunku wytryskiwania wody;
– baterie: 3xAA (niezawarte w zestawie);
 


Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia. 
Wymiary opakowania: ok. 21x25x11cm 
Numer katalogowy: DD50495
Zabawki - Numer handlowy: 50197

 

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator