Name it! interaktywna gra muzyczna DD61874 OU - Opis produktu

Przedstawiamy Wam naszą absolutną, przebojową nowość - grę muzyczną Name It! Gra zawiera ponad 400 dźwiękowych pytań w 35 kategoriach: zespół, zwierzę, film, kompozytor, kraj, znana osoba czy tytuł piosenki, to tylko niektóre z nich. Zmierz się z prawdziwie muzycznym wyzwaniem! Aby rozpocząć zabawę, razem z innymi graczami, ustawcie jeden z dwóch trybów gry:
łatwiejszy - rodzina
lub trudniejszy – przyjaciele
oraz wybierzcie swoje kolory i naciśnijcie na odpowiednie przyciski. Kiedy będziecie gotowi, aby zacząć, naciśnijcie na uśmiechniętą buźkę. Od tej pory liczy się czas. Słuchaj dźwięku, zgłoś się do odpowiedzi zanim zrobią to inni i zdobywaj punkty! Uwaga, jeśli gracz odpowie bardzo szybko otrzyma punkt bonusowy, ale jeżeli się pomyli, wszyscy poza nim otrzymują po 1 punkcie, więc pomyśl zanim odpowiesz. Ten z graczy, który jako pierwszy zdobędzie 20 punktów – wygrywa. Wśród dźwięków także polskie hity, przekonaj się kto z Was jest popkulturowym mistrzem!
Gra przeznaczona jest dla 2 do 5 graczy od 8 roku życia. Proste zasady gwarantują udaną zabawę dla całej rodziny i przyjaciół.
Zawartość pudełka:
W pudełku znajduje się mikrofon z podstawką. Gra do poprawnego działania wymaga 3 baterii AA (baterie dołączone do zestawu).
Zabawka ma wpływ na:
- wspomaganie koncentracji,
- rozwijanie wyobraźni,
- ćwiczenie pamięci.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 8 roku życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AA (R6). W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 22x21x27cm
Numer katalogowy: DD61874
Zabawki - Numer handlowy: 88177

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Name it! interaktywna gra muzyczna DD61874 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Name it! interaktywna gra muzyczna DD61874 OU możesz kupić za 75.00 zł. Cena Name it! interaktywna gra muzyczna DD61874 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 75.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Name it! interaktywna gra muzyczna DD61874 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Name it! interaktywna gra muzyczna DD61874 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Name it! interaktywna gra muzyczna DD61874 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Name it! interaktywna gra muzyczna DD61874 OU?
Przedstawiamy Wam naszą absolutną, przebojową nowość - grę muzyczną Name It! 2 tryby gry, 400 pytań; wiele kategorii, m.in.: film, kompozytor, język, tytuł piosenki, znana osoba.
Zabawki - Numer handlowy: 88177Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator