GiliGums Szczoteczka grzybek 3w1 zielona 10438 - Opis produktu

Szczoteczka grzybek 3w1 zielona zachęci każdego Malucha do czyszczenia pierwszych ząbków! W zestawie znajdziesz wygodną w trzymaniu rączkę ozdobioną grzybkowym kapeluszem i trzy wymienne końcówki. Umieszczenie kapelusza stanowi jednocześnie zabezpieczenie przed zbyt głębokim włożeniem szczoteczki do buzi przez dziecko. Końcówki różnią się rozmieszczeniem i kształtem wypustek, które czyszczą ząbki i masują dziąsła. Szczoteczka jest wykonana z bezpiecznego, higienicznego silikonu, dzięki czemu łatwo zadbać o jej czystość po każdym użyciu.

Funkcje zabawki:
- delikatne wypustki do masowania dziąseł,
- zróżnicowane faktury
- wykonana z wyokiej jakości silikonu,
- 3 wymienne końcówki różniące się kształtem i rozmieszczeniem wypustek, 
- delikatnie czyści pierwsze ząbki,
- zabezpieczenie w postaci grzybka, zapobiegające możliwości zbyt głębokiego włożenia szczoteczki do buzi przez dziecko,
- dostępne w różnych wzorach kolorystycznych.

Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Wielkość zabawki: ok.11,5x4,2x4cm (średnica)
Numer katalogowy: GG10438
Zabawki - Numer handlowy: 00518/01

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator