Tiny Smarts - grzechotka Starry - Opis produktu

Tiny Smarts Starry to nowa edukacyjna propozycja z kolekcji zabawek i zawieszek Tiny Love.
Ta zabawna grzechotka z szeleszczącymi elementami i gryzakiem zachęci dziecko do samodzielnej zabawy. Bogata zdecydowana, kolorystyka i różnorodność faktur oraz elementy dźwiękowe pomagają dziecku w prawidłowym rozwoju oraz rozbudzają jego ciekawość.
Uchwyt grzechotki posiada odpowiedni kształt i wielkość dostosowany do małej rączki. Wszystkie elementy zabawki wykonane są dokładnie, trwale i estetycznie.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary grzechotki: ok. 12 cm.
Nr katalogowy: TL1107500458R


Zabawki - Numer handlowy: 48174

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Tiny Smarts - grzechotka Starry?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Tiny Smarts - grzechotka Starry możesz kupić za 23.00 zł. Cena Tiny Smarts - grzechotka Starry jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Tiny Smarts - grzechotka Starry?
Najniższy koszt przesyłki dla Tiny Smarts - grzechotka Starry wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Tiny Smarts - grzechotka Starry jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Tiny Smarts - grzechotka Starry?
Starry - grzechotka z szeleszczącymi elementami, która zachęci dziecko do samodzielnej zabawy. Bogata kolorystyka i różnorodność faktur oraz elementy dźwiękowe pomagają dziecku w prawidłowym rozwoju oraz rozbudzają jego ciekawość.
Zabawki - Numer handlowy: 48174Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator