Balibazoo Owieczka spokojny sen 80420 - Opis produktu

Owieczka spokojny sen to niezwykła przytulanka, która może wesprzeć Rodziców podczas nauki przez dziecko pierwszych modlitw: „Ojcze Nasz” i „Aniele Boży”. Oprócz tej funkcji, ta przemiła owieczka, gdy przyjdzie pora snu, zagra miłe dla ucha kołysanki. Poszczególne dźwięki uruchamia się, naciskając na łapki pluszaka: niebieska nutka - modlitwy, a różowa nutka - kołysanki. Aby wyłączyć odtwarzany dźwięk, wystarczy ponownie nacisnąć na wybraną łapkę. Owieczka wykonana została z materiałów o zróżnicowanych fakturach, które stymulują zmysł dotyku maluszka, rozwijając jego zdolności poznawcze. Uszka zwierzaka wesoło szeleszczą przy dotykaniu.
 
Funkcje zabawki:
- zabawka odtwarza nagrania w języku polskim,
- modlitwy (z opcją ON/OFF),
- kołysanki (z opcją ON/OFF),
- posiada szeleszczące uszy,
- milusie pluszowe faktury materiałów.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego miesiąca życia. 
Wielkość owieczki: ok.16x22x12cm 
Numer katalogowy: 80420
Zabawki - Numer handlowy: 88258

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Owieczka spokojny sen 80420?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Owieczka spokojny sen 80420 możesz kupić za 55.00 zł. Cena Balibazoo Owieczka spokojny sen 80420 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Owieczka spokojny sen 80420?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Owieczka spokojny sen 80420 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Owieczka spokojny sen 80420 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Owieczka spokojny sen 80420?
Owieczka spokojny sen to niezwykła przytulanka, która może wesprzeć Rodziców podczas nauki przez dziecko pierwszych modlitw: „Ojcze Nasz” i „Aniele Boży”. Oprócz tej funkcji, ta przemiła owieczka, gdy przyjdzie pora snu, zagra miłe dla ucha kołysanki.
Zabawki - Numer handlowy: 88258Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator