Mały majsterkowicz DD27722 - Opis produktu

Przenośna skrzynka na narzędzia jest niezastąpiona dla wszystkich przedszkolaków - małych mechaników. Zestaw składa się z 4 narzędzi, których używanie zapewni dziecku fascynującą zabawę. W zestawie znajdują się:
- wiertarka,
- młotek,
- śrubokręt,
- klucz francuski.

Wbijanie, wkręcanie lub wykręcanie kolorowych gwoździ i śrubek urozmaicone jest ciekawymi odgłosami. Interesująca będzie na pewno praca wiertarką, która wydaje realistyczne dźwięki.
Zabawka zawiera klocki w 4 kształtach, których dopasowywanie uczy dziecko odróżniać figury geometryczne i kolory. Zabawka posiada kolorową przekładnię - tryby, która po nakręceniu wygrywa słodkie melodie.
Walizka ma idealny kształt i wielkość, a wygodny uchwyt pozwala na przenoszenie skrzynki i zabawę zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola,
 
ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Uwaga: zestaw nie zawiera plastikowej wkładki na narzędzia.

Zabawka wymaga 4 baterii AA, 2 baterie są załączone.
Wymiary: 8x16x23 cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca.
Numer katalogowy: DD27722
Zabawki - Numer handlowy: 88042

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator