Rajska Wyspa 67314 - Opis produktu

Kąpiel to świetna zabawa a Rajska Wyspa marki Dumel Discovery z pewnością umili dziecku czas spędzony w wannie. Zabawka została wprost stworzona do wesołych kąpieli i oferuje wiele wspaniałych aktywności. Dzieci mogą polewać palmę wodą za pomocą dołączonego kubeczka, aby wprawić w ruch mini koła wodne. Wokół wyspy utworzy się rzeka, po której mogą pływać mini łódeczki. Aby wstrzymać ruch na rzece wystarczy przekręcić delfinka lub ośmiorniczkę. Na łódeczki czeka dodatkowa atrakcja: prysznic wodny i zjeżdżalnia. Do zestawu dołączona jest również miękka chmurka, która po naciśnięciu tryska wodą.

Zabawka wspiera rozwój zdolności motorycznych, stymuluje wyobraźnię i zachęca do odkrywania świata.

Zawartość zestawu:
wyspa z palmą i rzeką
wodna zjeżdżalnia
kubeczek do polewania
2 mini łódeczki
delfinek, ośmiorniczka
miękka chmurka.
Wymiary opakowania: 36 x 30,5 x 12 cm

Wiek: od 18 m-cy
 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Rajska Wyspa 67314?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Rajska Wyspa 67314 możesz kupić za 79.00 zł. Cena Rajska Wyspa 67314 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 79.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Rajska Wyspa 67314?
Najniższy koszt przesyłki dla Rajska Wyspa 67314 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Rajska Wyspa 67314 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Rajska Wyspa 67314?
Polarna koszykówka to zabawka, którą z łatwością przymocujecie do wanny, prysznica lub kafelków dzięki 2 przyssawkom. Czas zatem rozpocząć zabawę rozwijającą koordynację ruchów ręka-oko poprzez celowanie do kosza!
Zabawki - Numer handlowy: 88171/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator