Zawieszka szeleszcząca piłeczka KA10637 - Opis produktu

Zawieszka szeleszcząca piłeczka to świetna zabawka dydaktyczna, którą dzięki specjalnemu uchwytowi w kształcie trójkąta można wszędzie zabrać ze sobą. Stanowi połączenie miękkich, materiałowych części z wypełnieniem oraz plastiku. Miękkie części wykonane są z tkanin o różnych fakturach i ozdobione kolorowymi rysunkami, a pomiędzy nimi skrywa się niespodzianka - grzechocząca kulka z barwnymi koralikami. Piłeczka posiada: piszczek, szeleszczące elementy, różne struktury materiałów oraz grzechotkę.
Zabawkę z łatwością przyczepisz do wózka, nosidełka, łóżeczka lub w innym wybranym miejscu.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary: średnica ok 11cm.
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: KA10637

Zabawki - Numer handlowy: 46076

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator