2w1 Lampka nocna i pozytywka żółw różowy Magiczne konstelacje CLTT-7323-T2P N10/20 - Opis produktu

Twinkling Twilight Turtle to nowa wersja oryginalnego i wielokrotnie nagradzanego Twilight Turtle! 2w1 Lampka nocna i pozytywka żółw różowy Magiczne konstelacje to doskonały prezent dla każdego dziecka. Teraz z 2 kojącymi melodiami i setką gwiazd, które lampka może wyświetlać w trzech, pojedynczych kolorach, a także utworzyć wielokolorowy pokaz świetlny. Twinkling Twilight Turtle zmienia ciemny pokój w rozgwieżdżone prawdziwymi konstelacjami niebo na suficie i ścianach sypialni. Rodzice mogą po zgaszeniu świateł opowiadać dziecku o gwiazdach. Ilustrowany przewodnik po gwiazdach Twinkling Twilight Turtle pomaga zauważyć Mały wóz i Wielką Niedźwiedzicę migoczące nad Tobą. Ponadto, możliwość wyboru trzech, kojących kolorów, pozwala dziecku nie tylko nauczyć się je rozpoznawać, a także naprawdę je doświadczyć - kolor bursztynowy promieniuje ciepłem i spokojem, zieleń tworzy radosną i odprężającą atmosferę, a niebieski pomaga wyciszyć zmysły. Wystarczy nacisnąć przycisk na skorupie żółwia, aby uruchomić konstelacje i cieszyć się ich efektem przez pełne 45 minut - tyle wystarczy, aby większość dzieci mogła spokojnie zasnąć. Po tym czasie lampka automatycznie się wyłącza, tym samym przedłużając żywotność baterii i pozwalając dziecku zapaść w najgłębszy sen. Odpłyń łagodnie w krainę dobrych snów pod rozgwieżdżonym niebem!

Funkcje zabawki:
- lampka wyświetla na suficie i ścianach pokoju dziecka rozgwieżdżone niebo - 8 konstelacji,
- wyświetla efekt „migoczącej” gwiazdy oraz 2 inne zabawne efekty,
- żółw odtwarza 2 melodie: Dolphin Dreams i Clair De Lune,
- wyświetlane kolory: błękit oceanu, szmaragdowa zieleń i bursztynowy,
- magiczne konstelacje pozwolą dziecku na zdobywanie umiejętności rozpoznawania gwiazdozbiorów, takich jak Wielka Niedźwiedzica,
- rozświetlony pancerz żółwia i rozgwieżdżone niebo koją zmysły dziecka, przez co ułatwiają zasypianie i łagodzą strach przed ciemnością.

Lampka posiada:
- regulator czasowy, który wyłącza lampkę po 45 minutach,
- regulowany poziom głośności,
- przewodnik po gwiazdach pomaga zidentyfikować konstelacje podczas wyświetlania pojedynczego koloru.

Dokonała jakość materiału, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół wykonania sprawiają, że zabawki firmy CLOUD B w przeciwieństwie do innych tego typu produktów, staną się niezawodnym towarzyszem Twojego dziecka przez wiele lat.
Obejrzyj książeczkę, napisaną w języku polskim przez doświadczonych pedagogów, zawiera edukacyjne wierszyki oraz historyjki. Znajdziesz w niej informacje na temat zagrożonych gatunków i różnych zwierząt oraz przewodnik po magicznych konstelacjach, dzięki któremu dziecko bez trudu odnajdzie wyświetlane przez lampkę gwiazdozbiory na rozświetlonym suficie, a także certyfikat adopcyjny. Wartość edukacyjna naszej książeczki jest więc bardzo duża.

Czyszczenie i przechowywanie:
1. Upewnij się, że lampka jest wyłączona.
2. Przy dłuższym przechowywaniu wyjmij baterie.
3. Lampkę należy przecierać wilgotną szmatką (część plastikowa).
4. Nie zanurzaj lampki w wodzie.

CloudB zaprasza Twoje dziecko do Krainy Dobrych Snów. Polecamy łatwe do zamocowania na łóżeczkach, wózkach lub fotelikach pozytywki (owieczka, żyrafa, delfin), poduszki, które mogą stać się przytulankami oraz Magiczne Konstelacje – lampki zmieniające sufit w rozgwieżdżone niebo.

Wymiary zabawki ok.: dł.29 x szer.23cm
Produkt wymaga 3 baterii AA (nie załączono).
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: CLTT-7323-T2P N10/20


Zabawki - Numer handlowy: 23189/02


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje 2w1 Lampka nocna i pozytywka żółw różowy Magiczne konstelacje CLTT-7323-T2P N10/20?
Aktualnie w najniższej cenie produkt 2w1 Lampka nocna i pozytywka żółw różowy Magiczne konstelacje CLTT-7323-T2P N10/20 możesz kupić za 159.00 zł. Cena 2w1 Lampka nocna i pozytywka żółw różowy Magiczne konstelacje CLTT-7323-T2P N10/20 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 159.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka 2w1 Lampka nocna i pozytywka żółw różowy Magiczne konstelacje CLTT-7323-T2P N10/20?
Najniższy koszt przesyłki dla 2w1 Lampka nocna i pozytywka żółw różowy Magiczne konstelacje CLTT-7323-T2P N10/20 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt 2w1 Lampka nocna i pozytywka żółw różowy Magiczne konstelacje CLTT-7323-T2P N10/20 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać 2w1 Lampka nocna i pozytywka żółw różowy Magiczne konstelacje CLTT-7323-T2P N10/20?
2w1 Lampka nocna i pozytywka żółw różowy Magiczne konstelacje to nowa odsłona magicznego żółwia! Teraz z 2 kojącymi melodiami i setkami gwiazd. Lampka wyświetla kilka kolorowych wzorów gwiazd na suficie i tworzy wielokolorowy pokaz świetlny na muszli.
Zabawki - Numer handlowy: 23189/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator