Śpiący delfin w podróży z pozytywką CLDD-7372-ZZ - Opis produktu

Śpiący delfin w podróży ukoi zmysły Twojego dziecka i zapewni mu zdrowy i spokojny sen nawet w trakcie podróży. Jest dowodem na to, że małe zabawki mogą być wspaniałe! Ma idealną wielkość , aby przypiąć ją do wózka lub zapakować to torby podręcznej w podróży. Dwie podstawowe funkcje to poręczna przytulanka - zabawka i wierny przyjaciel, zapewniający poczucie bezpieczeństwa przed snem dzięki uspokajającym dźwiękom.

Śpiący delfin w podróży to wersja mini Śpiącego Delfina. Wykonany z przyjaznej naturze miękkiej tkaniny bambusowej z hipoalergicznym wypełnieniem. Posiada pozytywkę z uspokajającymi dźwiękami tzw. "biały szum" imitującymi środowisko słyszalne przez dziecko w brzuchu mamy . Do wyboru są 4 kojące opcje dźwięków:
- bawiące się delfiny,
- uspokajająca melodia,
- fale oceanu,
- piosenki wielorybów.

Pozytywka jest wyjmowana i ma wymienne baterie. Posiada również regulację głośności oraz wyłącznik czasowy (dwie opcje: 23 lub 45 minut)

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

CloudB zaprasza Twoje dziecko do Krainy Dobrych Snów. Polecamy łatwe do zamocowania na łóżeczkach, wózkach lub fotelikach pozytywki (owieczka, żyrafa, delfin), poduszki, które mogą stać się przytulankami oraz Magiczne Konstelacje – lampki zmieniające sufit w rozgwieżdżone niebo.

Wymiary opakowania: 15x14x21cm
Produkt wymaga 2 szt. baterii AA (nie załączone).
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: CLDD-7372-ZZ

Zabawki - Numer handlowy: 23015

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Śpiący delfin w podróży z pozytywką CLDD-7372-ZZ?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Śpiący delfin w podróży z pozytywką CLDD-7372-ZZ możesz kupić za 55.00 zł. Cena Śpiący delfin w podróży z pozytywką CLDD-7372-ZZ jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Śpiący delfin w podróży z pozytywką CLDD-7372-ZZ?
Najniższy koszt przesyłki dla Śpiący delfin w podróży z pozytywką CLDD-7372-ZZ wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Śpiący delfin w podróży z pozytywką CLDD-7372-ZZ jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Śpiący delfin w podróży z pozytywką CLDD-7372-ZZ?
Śpiący Delfin w Podróży ukoi zmysły Twojego dziecka i zapewni mu zdrowy i spokojny sen nawet w trakcie podróży. Jest dowodem na to, że małe zabawki mogą być wspaniałe! Ma pozytywkę m.in. z dźwiękami imitującymi środowisko w brzuchu mamy tzw. "biały szum".
Zabawki - Numer handlowy: 23015Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator