Lampka nocna króliczek 3 konstelacje CLTT-7473-BB N10/20 - Opis produktu

Cudownie miękka Przytulanka - lampka króliczek 3 konstelacje, która z pewnością zostanie długoletnim przyjacielem dziecka podczas zasypiania, a także w każdej innej sytuacji. Można ją używać już od dnia narodzin. Ten niezwykle milusi króliczek łączy w sobie wrażenia wizualne i dotykowe sprawiające, że dziecko poczuje się wyjątkowo bezpiecznie i komfortowo w każdej sytuacji.
Przytulanki-lampki są uroczymi przyjaciółmi, którzy pomogą dziecku przezwyciężyć strach przed ciemnością, emitując rozgwieżdżone niebo, na suficie i ścianach sypialni. Maluchy w postaci milutkich zwierzątek znajdą błyskawicznie kojące towarzystwo, które mogą zabrać wszędzie ze sobą. Ukryty w przytulance-lampce projektor wyświetla księżyc i 3 rzeczywiste konstelacje w 3 kolorach: zielonym, niebieskim i bursztynowym.
Przytulanka - lampka króliczek to doskonały prezent dla każdego dziecka. Może służyć jako lampka nocna już od dnia narodzin lub zapewnić spokojne zasypianie dla starszych dzieci. Pozwól dziecku odpłynąć łagodnie w krainę dobrych snów pod rozgwieżdżonym niebem!

Funkcje zabawki:
- lampka wyświetla na suficie i ścianach pokoju dziecka rozgwieżdżone niebo - 3 rzeczywiste konstelacje,
- wyświetlane kolory: zielony, niebieski i bursztynowy,
- wyświetlane konstelacje pozwolą dziecku na zdobywanie umiejętności rozpoznawania gwiazdozbiorów,
- rozgwieżdżone niebo koi zmysły dziecka, przez co ułatwia mu zasypianie i łagodzi strach przed ciemnością.

Przytulanka - lampka posiada:
- regulator czasowy, który wyłącza lampkę po 45 minutach,
- 3 przyciski do zmiany kolorów (przycisk oznaczony ab – bursztynowy, przycisk oznaczony gr – zielony, przycisk oznaczony bl – niebieski),
- automatyczna zmiana kolorów nastąpi po dwukrotnym naciśnięciu księżyca,
- przycisk w kształcie księżyca jest przyciskiem ON/OFF,
- przycisk ON/OFF znajdujący się w miejscu wymiany baterii wyłącza lampkę.

Dokonała jakość materiału, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół wykonania sprawiają, że zabawki firmy CLOUD B w przeciwieństwie do innych tego typu produktów, staną się niezawodnym towarzyszem Twojego dziecka przez wiele lat.
Obejrzyj książeczkę z przewodnikiem po konstelacjach, dzięki któremu dziecko bez trudu odnajdzie wyświetlane przez lampkę gwiazdozbiory na rozświetlonym suficie.

CloudB zaprasza Twoje dziecko do Krainy Dobrych Snów. Polecamy łatwe do zamocowania na łóżeczkach, wózkach lub fotelikach pozytywki (owieczka, żyrafa, delfin), poduszki, które mogą stać się przytulankami oraz Magiczne Konstelacje – lampki zmieniające sufit w rozgwieżdżone niebo.

Wymiary opakowania: ok. 14,5x30,5x15cm
Produkt wymaga 3 baterii AA.
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: CLTT-7473-BB N10/20

Zabawki - Numer handlowy: 23190/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Lampka nocna króliczek 3 konstelacje CLTT-7473-BB N10/20?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Lampka nocna króliczek 3 konstelacje CLTT-7473-BB N10/20 możesz kupić za 109.00 zł. Cena Lampka nocna króliczek 3 konstelacje CLTT-7473-BB N10/20 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 109.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Lampka nocna króliczek 3 konstelacje CLTT-7473-BB N10/20?
Najniższy koszt przesyłki dla Lampka nocna króliczek 3 konstelacje CLTT-7473-BB N10/20 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Lampka nocna króliczek 3 konstelacje CLTT-7473-BB N10/20 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Lampka nocna króliczek 3 konstelacje CLTT-7473-BB N10/20?
Przytulanki-lampki są uroczymi przyjaciółmi, którzy pomogą dziecku przezwyciężyć strach przed ciemnością, emitując rozgwieżdżone niebo, na suficie i ścianach sypialni. Maluchy mogą je zabrać wszędzie ze sobą. Ukryty w zabawce projektor wyświetla księżyc i 3 rzeczywiste konstelacje w 3 kolorach: zielonym, niebieskim i bursztynowym.
Zabawki - Numer handlowy: 23190/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator