Gra edukacyjna Słodkie smakołyki 1280-02 - Opis produktu

Gra edukacyjna Słodkie smakołyki to rodzaj planszówki z elementami sortowania. Komu uda się najszybciej skompletować produkty? W tej wersji gromadzimy pyszne słodkości. Zakręć kołem fortuny, zobacz jaki smakołyk wskaże strzałka i włóż taki do swojego kubeczka. Wygra ten, który jako pierwszy zapełni swój kubek. Sortujcie produkty według ich rodzajów i liczcie od 1 do 5. Dodatkowo wykorzystaj zabawę do opowiedzenia dziecku o pysznych deserach. Być może zachęcisz dziecko do spróbowania nowych smaków! Wszystkie elementy są wykonane z grubej, powlekanej tektury wysokiej jakości. Gra ćwiczy logiczne myślenie, pamięć i koncentrację oraz rozszerza wiedzę praktyczną.
W zestawie znajdują się: 
- 4 podstawy do gry,
- koło fortuny,
- 36 produktów z serii smakołyki,
- instrukcja.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiar kubka: 9x13cm
Wielkość opakowania: ok. 17x16x4cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Nr katalogowy: RK1280-02

Zabawki - Numer handlowy: 90050/02

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna Słodkie smakołyki 1280-02?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna Słodkie smakołyki 1280-02 możesz kupić za 17.00 zł. Cena Gra edukacyjna Słodkie smakołyki 1280-02 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 17.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna Słodkie smakołyki 1280-02?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna Słodkie smakołyki 1280-02 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna Słodkie smakołyki 1280-02 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna Słodkie smakołyki 1280-02?
Gra edukacyjna Słodkie smakołyki to rodzaj planszówki z elementami sortowania. W tej wersji gromadzimy pyszne słodkości. Zakręć kołem fortuny, zobacz jaki smakołyk wskaże strzałka i włóż taki do swojego kubeczka. Sortujcie produkty według ich rodzajów i liczcie od 1 do 5.
Zabawki - Numer handlowy: 90050/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator