Gra magnetyczna - Zabawne zwierzątka - Opis produktu

Gra magnetyczna Zabawne zwierzątka to 9 kart (7x15cm) składających się z 3 elementów oraz magnetyczna tablica do ich układania o wymiarach 16x22cm. Zestaw pozwala na fascynującą zabawę, ponieważ można stworzyć zabawne zwierzątka w ubrankach z farmy lub zoo układając je zgodnie z realnym wyglądem lub też tworzyć śmieszne postacie dopasowując inne elementy. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na innej powierzchni.
Gra rozwija małą motorykę, wyobraźnię, a przede wszystkim uczy bawić się w grupie według wyznaczonych reguł. Dzieci będą bardziej uważne, dokładne i wytrwałe. Magnesami można też bawić się tworząc wspólnie coraz to nowe historie, rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Gry magnetyczne – są nie tylko zabawne i ekscytujące, ale również wygodne! Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz!
W zestawie znajdują się:
- 30 magnesów,
- tablica magnetyczna.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Wymiary opakowania: ok. 22,5x18x5cm
Nr katalogowy: RK2030-03

Zabawki - Numer handlowy: 90042/02

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra magnetyczna - Zabawne zwierzątka?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra magnetyczna - Zabawne zwierzątka możesz kupić za 26.00 zł. Cena Gra magnetyczna - Zabawne zwierzątka jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 26.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra magnetyczna - Zabawne zwierzątka?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra magnetyczna - Zabawne zwierzątka wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra magnetyczna - Zabawne zwierzątka jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra magnetyczna - Zabawne zwierzątka?
Gra magnetyczna Zabawne zwierzątka to 9 kart (7x15cm) składających się z 3 elementów oraz magnetyczna tablica do ich układania o wymiarach 16x22cm. Zestaw pozwala na fascynującą zabawę, ponieważ można stworzyć zabawne zwierzątka w ubrankach z farmy lub zoo układając je zgodnie z realnym wyglądem lub też tworzyć śmieszne postacie dopasowując inne elementy.
Zabawki - Numer handlowy: 90042/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator