Baby Puzzles Farma - Opis produktu

Baby puzzles  - Farma to duże, grube (4mm) puzzle piankowe dla najmłodszych - już dla dzieci powyżej 3 lat. W komplecie znajdują się 4 obrazki. Puzzle podzielone zostały na różne ilości elementów (trzy, cztery lub pięć), aby pomóc dziecku nauczyć się łączyć osobne części w jedną całość zgodnie z zasadami logiki. Dziecko ma za zadanie połączyć elementy puzzli, układając poszczególne postaci zwierząt z farmy. Zabawa rozwija małą motorykę, myślenie logiczne, koncentrację uwagi i skupienie. 
 
Zestaw: 4 obrazki, 16 elementów.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Wielkość obrazka (po złożeniu): ok. 15x15cm (+/- 2cm).
Nr katalogowy: RK1102-01

Zabawki - Numer handlowy: 90019/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Baby Puzzles Farma?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Baby Puzzles Farma możesz kupić za 9.80 zł. Cena Baby Puzzles Farma jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 9.80 zł.

Ile kosztuje przesyłka Baby Puzzles Farma?
Najniższy koszt przesyłki dla Baby Puzzles Farma wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Baby Puzzles Farma jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Baby Puzzles Farma?
Baby puzzles - Farma to duże, grube (4mm) puzzle piankowe dla najmłodszych. 4 obrazki podzielone zostały na różne ilości elementów (3, 4 lub 5), aby pomóc dziecku nauczyć się łączyć osobne części w jedną całość.
Zabawki - Numer handlowy: 90019/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator