Puzzle detektyw Cukierkowa wróżka 1080-06 - Opis produktu

Puzzle z serii detektyw Cukierkowa wróżka sprawią, że dziecko poczuje się prawdziwym poszukiwaczem! Wystarczy użyć lupy i znaleźć określone postacie, słodkie pyszności i rozmaite atrybuty. Aby to zrobić, musisz wcześniej ułożyć puzzlowy obrazek, a następnie zacząć szukać! Jak tylko znajdziesz odpowiedniego bohatera lub przedmiot, zaznacz to przy pomocy ścieralnego markera. Rozwiąż łamigłówki z kart z zadaniami. Zaznaczaj odpowiedzi markerem, a po skończeniu możesz zetrzeć odpowiedzi, aby móc rozpocząć zabawę od nowa. Gra rozwija spostrzegawczość, cierpliwość, wyobraźnię, myślenie logiczne i pamięć. Wszystkie elementy są wykonane z grubej, powlekanej tektury wysokiej jakości.
W zestawie znajdują się:
- lupa, 
- puzzle, 
- karty z zadaniami pisz-i-zmazuj,
- marker z gąbeczką, 
- plakat, 
- instrukcja.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiar puzzli: 47x32cm
Wielkość opakowania: ok. 22x26x6cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Nr katalogowy: RK1080-06

Zabawki - Numer handlowy: 90051/06

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Puzzle detektyw Cukierkowa wróżka 1080-06?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Puzzle detektyw Cukierkowa wróżka 1080-06 możesz kupić za 40.00 zł. Cena Puzzle detektyw Cukierkowa wróżka 1080-06 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 40.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Puzzle detektyw Cukierkowa wróżka 1080-06?
Najniższy koszt przesyłki dla Puzzle detektyw Cukierkowa wróżka 1080-06 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Puzzle detektyw Cukierkowa wróżka 1080-06 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Puzzle detektyw Cukierkowa wróżka 1080-06?
Puzzle z serii detektyw Cukierkowa wróżka to świetna zabawa dla małych poszukiwaczy słodkości. Ułóż puzzle z obrazkiem festynu i zacznij szukać! Rozwiąż łamigłówki z kart z zadaniami. Zaznaczaj odpowiedzi markerem, a po skończeniu możesz zetrzeć odpowiedzi, aby móc rozpocząć zabawę od nowa.
Zabawki - Numer handlowy: 90051/06Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator