Grzechotka żyrafka CLR-7361-ZZ - Opis produktu

Cudownie miękka, pluszowa grzechotka żyrafa, została zaprojektowana specjalnie dla maluszków, które poznają świat kształtów, kolorów i dźwięków. Żyrafka idealnie mieści się w rączce malutkiego dziecka i wydaje delikatny dźwięk grzechotki. Z pewnością zostanie jedną z naukochańszych przytulanek.

Funkcje zabawki:
- miła przytulanka dla dzieci od dnia narodzin,
- delikatnie grzechocze,
- przytulanie zabawki ułatwia zasypianie i łagodzi strach przed ciemnością.

Dokonała jakość materiału, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół wykonania sprawiają, że zabawki firmy CloudB w przeciwieństwie do innych tego typu produktów, staną się niezawodnym towarzyszem Twojego dziecka przez wiele lat.

Wymiary : ok. 8x16x6cm
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: CLR-7361-ZZ


Zabawki - Numer handlowy: 23159

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Grzechotka żyrafka CLR-7361-ZZ?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Grzechotka żyrafka CLR-7361-ZZ możesz kupić za 25.00 zł. Cena Grzechotka żyrafka CLR-7361-ZZ jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Grzechotka żyrafka CLR-7361-ZZ?
Najniższy koszt przesyłki dla Grzechotka żyrafka CLR-7361-ZZ wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Grzechotka żyrafka CLR-7361-ZZ jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Grzechotka żyrafka CLR-7361-ZZ?
Cudownie miękka, pluszowa grzechotka żyrafa, została zaprojektowana specjalnie dla maluszków, które poznają świat kształtów, kolorów i dźwięków. Żyrafka idealnie mieści się w rączce malutkiego dziecka i wydaje delikatny dźwięk grzechotki.
Zabawki - Numer handlowy: 23159Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator