Pozytywka zawieszka Biedronka różowa CLLG-7403-PLB - Opis produktu

Zawieszka z pozytywką biedronka różowa to kompaktowa wersja pluszaków Cloud B z sensorem dźwięku. Ta pluszowa zabawka to uroczy towarzysz w podróży i w domu. Muzyka to dźwięk znanej i przyjemnej melodii "Twinkle Twinkle Little Star", która pomoże Twojemu dziecku zrelaksować się i spokojnie odpocząć w każdym miejscu. Mały rozmiar zawieszek pozwala zmieścić je w torbie na pieluchy lub w bagażu podręcznym. Dzięki mocowaniu na rzep z łatwością umocujesz zawieszkę wszędzie tam, gdzie będziesz potrzebować: do łóżeczka, maty gimnastycznej, fotelika samochodowego czy wózka.

Funkcje zabawki:
- przytulanka-pozytywka wykonana z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych od pierwszych dni życia,
- timer z 45-minutowym zegarem z automatycznym wyłącznikiem,
- 6 poziomów głośności, które są sterowane przez przycisk w lewej łapce zawieszki,
- dzięki niewielkim rozmiarom można ją wszędzie zabrać, a zapięcie na rzep umożliwia jej wygodne mocowanie.

W kolekcji znajdują się różne wersje kolorystyczne: klasyczna biedronka (czerwono-czarna), różowa biedronka, klasyczny żółw (brązowo-zielony), niebieski żółw. Cloud B zapewnia najwyższą jakość wykonania.
CloudB zaprasza Twoje dziecko do Krainy Dobrych Snów. Polecamy łatwe do zamocowania na łóżeczkach, wózkach lub fotelikach pozytywki, poduszki, które mogą stać się przytulankami oraz Magiczne Konstelacje – lampki zmieniające sufit w rozgwieżdżone niebo.

Wymiary produktu: ok. 20x9x13cm
Produkt wymaga 3 baterii AAA (w załączeniu baterie testowe).
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: CLLG-7403-PLB

Zabawki - Numer handlowy: 23181

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pozytywka zawieszka Biedronka różowa CLLG-7403-PLB?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pozytywka zawieszka Biedronka różowa CLLG-7403-PLB możesz kupić za 45.00 zł. Cena Pozytywka zawieszka Biedronka różowa CLLG-7403-PLB jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pozytywka zawieszka Biedronka różowa CLLG-7403-PLB?
Najniższy koszt przesyłki dla Pozytywka zawieszka Biedronka różowa CLLG-7403-PLB wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pozytywka zawieszka Biedronka różowa CLLG-7403-PLB jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pozytywka zawieszka Biedronka różowa CLLG-7403-PLB?
Pozytywka zawieszka Biedronka to muzyczny pluszak uspokajający dziecko w każdej sytuacji. Czy jesteś w długiej podróży, czy w drodze do miasta lub podczas zasypiania w domu, ta niewielka przytulanka spełni swą funkcję - będzie muzycznym przyjacielem dziecka.
Zabawki - Numer handlowy: 23181Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator