Lampka nocna piesek Patch CL-7472PP N9/21 - Opis produktu

Niewielka, miękka przytulanka - lampka piesek Patch z serii Dream Buddies, którą można ze sobą wszędzie zabrać. To mały przyjaciel, który pomoże oswoić ciemność, wyświetlając rozgwieżdżone niebo na suficie i ścianach pokoju dziecięcego. Powoli zmieniające się kolory, od niebieskiego przez zielony, aż po bursztynowy, angażują malucha i pomagają zapaść w słodki, głęboki sen. Zabawkę można zabrać wszędzie ze sobą, a dzięki wielu postaciom do wyboru, dzieci mogą stworzyć super kolekcję! Przytulanka - lampka  to doskonały prezent dla każdego dziecka.  Może służyć jako lampka nocna już od dnia narodzin lub zapewnić spokojne zasypianie dla starszych dzieci. Pozwól dziecku odpłynąć łagodnie w krainę dobrych snów pod rozgwieżdżonym niebem!

Funkcje zabawki:
- lampka wyświetla na suficie i ścianach pokoju dziecka rzeczywiste konstelacje,
- ma kompaktowy rozmiar - idealny w podróży,
- wyświetlane kolory: zielony, niebieski i bursztynowy,
- rozgwieżdżone niebo koi zmysły dziecka, przez co ułatwia mu zasypianie i łagodzi strach przed ciemnością.

Przytulanka - lampka posiada:
- regulator czasowy, który wyłącza lampkę po 45 minutach,
- opcja automatycznego przejścia przez wszystkie trzy kolory.

Dokonała jakość materiału, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół wykonania sprawiają, że zabawki firmy CLOUD B w przeciwieństwie do innych tego typu produktów, staną się niezawodnym towarzyszem Twojego dziecka przez wiele lat.
Obejrzyj książeczkę z przewodnikiem po konstelacjach, dzięki któremu dziecko bez trudu odnajdzie wyświetlane przez lampkę gwiazdozbiory na rozświetlonym suficie.

CloudB zaprasza Twoje dziecko do Krainy Dobrych Snów. Polecamy łatwe do zamocowania na łóżeczkach, wózkach lub fotelikach pozytywki (owieczka, żyrafa, delfin), poduszki, które mogą stać się przytulankami oraz Magiczne Konstelacje – lampki zmieniające sufit w rozgwieżdżone niebo.

Wymiary opakowania: ok. 21,5x11,5x13cm
Produkt wymaga 2 baterii AAA.
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: CL-7472PP N9/21

Zabawki - Numer handlowy: 23192/1

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator