Balibazoo Zawieszka księżyc pozytywka 80219 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Zawieszka księżyc z pozytywką to milusi pierwszy przyjaciel malucha. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnemu uchwytowi przymocować w wybranym miejscu. Dzięki wysokim kontrastom barw i wzorów już od dnia narodzin będzie wyjątkowo stymulować wzrok niemowlęcia, a miła melodia pozytywki uprzyjemni czas przed snem.
 
Funkcje zabawki:
- sympatyczny, futerkowy księżyc z buźką z zabawnymi oczami i haftowanymi szczegółami,
- przytulony do księżyca króliczek od najwcześniejszych dni życia stymuluje dotyk i wzrok, dzięki różnym fakturom materiałów oraz kolorom,
- pociągij za elastyczny gryzak w kształcie serduszka, aby uruchomić pozytywkę,
- zawieszka chmurka przyjemnie szeleści, gdy się ją dotyka,
- z drugiej strony księżyca maluch znajdzie bezpieczne lusterko do samopoznania,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Wielkość pluszowej zabawki (bez uchwytów): ok. 22cm 
Numer katalogowy: 80219
Zabawki - Numer handlowy: 88228

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka księżyc pozytywka 80219?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka księżyc pozytywka 80219 możesz kupić za 34.90 zł. Cena Balibazoo Zawieszka księżyc pozytywka 80219 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 34.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka księżyc pozytywka 80219?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka księżyc pozytywka 80219 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka księżyc pozytywka 80219 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka księżyc pozytywka 80219?
Gdy w krainie Balibazoo zaczyna się noc, na pluszakowym niebie pojawia się mięciutki księżyc, który gra Pluszakom Luzakom do snu słodką kołysankę. Dodatkowe atrakcje to: szeleszcząca chmurka, bezpieczne lusterko i elastyczny gryzak ze strukturą w kształcie serduszka. Wygodny uchwyt umożliwia przymocowanie zabawki w dowolnym miejscu.
Zabawki - Numer handlowy: 88228Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator