Tablet Wiejska sielanka 50010 - Opis produktu

Dotykowy tablet Wiejska sielanka to edukacyjny produkt, który zapozna malucha ze zwierzątkami mieszkającymi na wsi oraz odgłosami, które wydają. Jaki odgłos wydaje pies? Które zwierzę ma rogi? Co robi kot? Tablet odpowie na wszystkie te pytania i wiele więcej! Zabawka mówi w języku polskim i kryje w sobie ciekawostki na temat wiejskich zwierzątek, ich odgłosy, a także quiz z pytaniami na ich temat! Aby udzielić odpowiedzi, wystarczy nacisnąć na aktywny przycisk, znajdujący się przy wybranym obrazku. Zabawę umilą wesołe dźwięki aż osiemnastu różnych melodii. Praktyczna funkcja regulacji głośności pozwoli dostosować zabawkę do potrzeb dziecka, a wyłącznik On/Off umożliwi wyłączenie tabletu po skończonej zabawie.

Funkcje produktu:
- posiada aktywne przyciski,
- zabawka mówi po polsku,
- tryb zwierzęta (ciekawostki),
- tryb melodie (18 wesołych melodii, w tym"ABC" piosenka o alfabecie),
- tryb quiz (naciskaj na obrazki, aby odpowiadać na pytania),
- funkcja „robienia zdjęć” zwierzętom (dźwięk migawki),
- 20 zabawnych dźwięków,
- 10 odgłosów zwierząt,
- przełącznik On/Off,
- posiada regulację głośności,
- inspiruje do kreatywnej zabawy pobudzając wszystkie zmysły,
- zachęca do poznawnia świata i zwyczajów, jednocześnie ćwicząc pamięć,
- pozwala na odkrywanie zależności przyczynowo-skutkowych.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. 
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 25x4x27cm 
Wielkość zabawki: ok.24x17cm
Numer katalogowy: DD50010
Zabawki - Numer handlowy: 50188/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Tablet Wiejska sielanka 50010?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Tablet Wiejska sielanka 50010 możesz kupić za 46.00 zł. Cena Tablet Wiejska sielanka 50010 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 46.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Tablet Wiejska sielanka 50010?
Najniższy koszt przesyłki dla Tablet Wiejska sielanka 50010 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Tablet Wiejska sielanka 50010 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Tablet Wiejska sielanka 50010?
Razem z edukacyjnym tabletem dzieci poznają wiejskie zwierzątka słuchając odgłosów i ciekawostek na ich temat. Ma kilka trybów zabawy, w tym quiz.
Leżaczki - Numer handlowy: 50188/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator