Żółwik Wodna karuzela 30031 - Opis produktu

Kąpiel i zabawa to super sprawa! A gdyby połączyć jedno z drugim? Wesoły żółwik i jego zakręcona ekipa rozweselą maluszka, umilając przy tym czas kąpieli! Zabawka wyposażona została w aż 3 przyssawki, dzięki czemu bez trudu można ją przymocować do ścianki wanny. W zabawce ukryły się niespodzianki. Nabierz wody do kubeczka w kształcie mini żółwika, a następnie wlej ją do kapelusza na głowie dużego żółwia, aby zakręcił oczami! Wlanie wody w otwór na grzbiecie żółwia, wprawi w ruch karuzelkę. Gwiazdka znajdująca się na środku karuzeli jest piszczałką – naciskaj ją, a wyda wesoły odgłos. To jeszcze nie wszystko! Żółwik zmieni się raz-dwa z wodnego w lądowego, gdy tylko wyjmiesz go z kąpieli, dobrze osuszysz i postawisz na podłodze. Za sprawą swobodnego ruchu kół, gdy go popchniesz, posłusznie pojedzie przed siebie. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesiąca życia.
 
Cechy produktu:
- piszczałka
- kręcące się oczy (po wlaniu wody do kapelusza)
- swobodny ruch kół
- wodna karuzela
- wiek: 18m+
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia. 
Wymiary opakowania: ok. 24x12x21cm 
Numer katalogowy: DD30031
Zabawki - Numer handlowy: 50220

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Żółwik Wodna karuzela 30031?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Żółwik Wodna karuzela 30031 możesz kupić za 29.00 zł. Cena Żółwik Wodna karuzela 30031 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Żółwik Wodna karuzela 30031?
Najniższy koszt przesyłki dla Żółwik Wodna karuzela 30031 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Żółwik Wodna karuzela 30031 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Żółwik Wodna karuzela 30031?
Kąpiel i zabawa to super sprawa! A gdyby połączyć jedno z drugim? Wesoły żółwik i jego zakręcona ekipa rozweselą maluszka, umilając przy tym czas kąpieli!
Zabawki do wody - Numer handlowy: 50220Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator