Froggy Party gra interaktywna DD61645 - Opis produktu

Ta mała żabka ma wielką moc! Sprawi, że wszyscy grający spędzą aktywnie czas. A wiadomo, że ruch to zdrowie. Froggy Party to także zabawa na 102! Masz ochotę trochę się poruszać? Naciśnij głowę żabki, aby rozpocząć grę i odkryj aż 50 aktywności!
Zasady gry są proste. Żabka wymyśli zadania, które będziecie wykonywać poruszając się dookoła niej i rozłożonych na podłodze kolorowych listków. Działaj zgodnie z poleceniami żabki i sprawdź kto z Was zdoła wskoczyć na listek zanim zrobią to inni uczestnicy zabawy. Słuchaj uważnie, bo gdy zabrzmi gong, musisz jak najszybciej wskoczyć na listek znajdujący się najbliżej Ciebie. Listków jest zawsze o jeden mniej niż uczestników zabawy, a na jednym listku może stać tylko jedna osoba. Nie martw się, nikt nie odpada z gry. Każdy komu uda się zająć miejsce na listku otrzymuje w nagrodę pieczątkę. A ten kto zgromadzi ich najwięcej, wygrywa.
Wejście na głośnik zewnętrzny wtyczką typu Jack, pozwoli korzystać z zabawki w dowolnym miejscu, także na podwórku dzięki dostosowaniu głośnośności do potrzeb miejsca i uczestników. Zaproś do zabawy kolegów lub rodzinę, skacz po listkach i odkryj ponad 50 różnych fizycznych czynności!
Uwaga! Regularne korzystanie z zabawki grozi znaczną poprawą kondycji fizycznej i polepszenia samopoczucia. Gra przeznaczona dla 3-6 osób w wieku powyżej 4 lat.
Funkcje zabawki:
- zachęca do aktywności fizycznej,
- rozwija wyobraźnię,
- jest interaktywna z dźwiękiem i światłem,
- mówi w j.polskim.
W komplecie znajdują się: 1x zabawka żabka, 5x kolorowych listków oraz 1x pieczątka do stempelków.
Zapoznaj się z instrukcją:

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA (R03). W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. cm, wysokość żabki: ok.
Numer katalogowy: DD61645
Zabawki - Numer handlowy: 88147Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Froggy Party gra interaktywna DD61645?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Froggy Party gra interaktywna DD61645 możesz kupić za 55.00 zł. Cena Froggy Party gra interaktywna DD61645 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Froggy Party gra interaktywna DD61645?
Najniższy koszt przesyłki dla Froggy Party gra interaktywna DD61645 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Froggy Party gra interaktywna DD61645 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Froggy Party gra interaktywna DD61645?
Froggy Party to żabka, która zachęci do aktywności fizycznej wszystkich graczy! Wykonuj polecenia żabki i sprawdź kto z Was zdoła wskoczyć na listek zanim zrobią to inni uczestnicy zabawy! Światło, dźwięk, 50 aktywności i zabawa na 102!
Zabawki - Numer handlowy: 88147Pliki załączone do produktu

Instrukcja Froggy Party gra interaktywna DD61645 - DD61645 (Rozmiar: 1,07 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator