Kroko-sorter S-10162 - Opis produktu

Kolorowy kroko-sorter to świetny towarzysz szaleństw kąpielowych, ale można się nim bawić również poza wanną. Rozwija umiejętności manualne dziecka i pobudza wyobraźnię i umiejętności poznawcze. Aligator na grzbiecie posiada różne otwory, dzięki czemu maluch może dopasowywać klocki i uczyć się przy tym kształtów. Sorter ma klocki w kształtach: kwadrat, koło, trójkąt i gwiazdka. Jeden z pojemniczków może służyć jako naczynie do nalewania, natomiast pozostałe mają pod spodem dziurki, dzięki czemu maluch może obserwować przepływanie wody, po ich napełnieniu.
Dodatkowo dziecko może bawić się w karmienie głodnego aligatora umieszczając klocki w jego pyszczku.
Zabawkę można powiesić za ogon na prysznicu lub na pręcie od zasłony prysznicowej, co umożliwi szybkie wysuszenie.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wymiary zabawki: ok. 29x15x9cm.
Nr katalogowy: S-10162

Zabawki - Numer handlowy: 63114

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kroko-sorter S-10162?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kroko-sorter S-10162 możesz kupić za 41.00 zł. Cena Kroko-sorter S-10162 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 41.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kroko-sorter S-10162?
Najniższy koszt przesyłki dla Kroko-sorter S-10162 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kroko-sorter S-10162 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kroko-sorter S-10162?
Kolorowy kroko-sorter to świetny towarzysz szaleństw kąpielowych, ale można się nim bawić również poza wanną. Rozwija umiejętności manualne dziecka i pobudza wyobraźnię i umiejętności poznawcze. Aligator na grzbiecie posiada różne otwory, dzięki czemu maluch może umieszczać klocki i uczyć się przy tym kształtów.
Zabawki - Numer handlowy: 63114Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator