Balibazoo Rajski łuk z zabawkami 80417 - Opis produktu

Rajski łuk to edukacyjny panel do wózka, który zajmie zabawą malucha podczas spaceru lub podróży w aucie. Pałąk Balibazoo z zabawnym kameleonem i bajecznie kolorowymi kwiatkami, został stworzony po to, aby każdy maluszek mógł cieszyć się urokami rajskiej krainy w domu lub na spacerze. Sprytne klipsy pozwolą przymocować zabawkę w dowolnym miejscu, a ruchome przeguby ramion umożliwią dostosowanie ustawienia łuku do potrzeb dziecka, zapewniając mu wygodny dostęp do wszystkich niespodzianek, które zabawka w sobie kryje. Na panelu znajdują się aktywizujące zabawki m.in.: szeleszczące elementy, kwiatek – wiatraczek, który uruchamia się, poprzez pociągnięcie pluszowego listka oraz grzechotkę w formie kuli z kolorowymi koralikami. Wysokiej jakości, zróżnicowane materiały stymulują zmysł wzroku i dotyku najmłodszych, zachęcając ich do odkrywania świata.
Zabawka jest łatwa w montażu, a regulacja kąta nachylenia pozwoli dostosować ją do potrzeb każdego dziecka. Uniwersalne klipsy mocujące pasują do większości wózków i nosidełek. Elastyczność konstrukcji umożliwia mocowanie do przodu i do tyłu, do góry i do dołu, dostosowując zabawkę do wieku dziecka i jego preferencji. Dzięki temu, można go dowolnie kształtować i dopasowywać. Pałąk zgina się pod każdym kątem, również w stronę dziecka. Świetnie wykonane uchwyty pozwalają umocować łuk nie tylko na wózku czy foteliku, ale i w innych miejscach.
 
Funkcje zabawki:
- edukacyjny panel do wózka, który zamieni każdy spacer w rajską przygodę,
- łuk łatwo nachylić w kierunku dziecka, dzięki zginanym przegubom ramion,
- wiatraczek - kwiatek z miękką zawieszką w kształcie listka oraz możliwością aktywowania przez dziecko,
- szeleszczący pomarańczowy kwiatek z przeźroczystym pryzmatem z tukanem,
- kameleon z szeleszczącymi listkami oraz obrotową kulą-grzechotką z koralikami,
- zróżnicowane faktury materiałów,
- uniwersalne klipsy mocujące.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od  pierwszego dnia życia. 
Średnica dużej piłki: ok. cm 
Numer katalogowy: DD80417
Zabawki - Numer handlowy: 88248

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Rajski łuk z zabawkami 80417?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Rajski łuk z zabawkami 80417 możesz kupić za 78.50 zł. Cena Balibazoo Rajski łuk z zabawkami 80417 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 78.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Rajski łuk z zabawkami 80417?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Rajski łuk z zabawkami 80417 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Rajski łuk z zabawkami 80417 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Rajski łuk z zabawkami 80417?
Rajski łuk to edukacyjny panel do wózka, który zajmie zabawą malucha podczas spaceru lub podróży w aucie. Pałąk Balibazoo z zabawnym kameleonem i bajecznie kolorowymi kwiatkami, został stworzony po to, aby każdy maluszek mógł cieszyć się urokami rajskiej krainy w domu lub na spacerze.
Zabawki - Numer handlowy: 88248Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator