GiliGums Grzechotka kaktus 45513 - Opis produktu

Grzechotka kaktus to zabawka typu 2w1! Łączy w sobie walory grzechotki i gryzaka w kształcie kaktusa. W jej wnętrzu, w przeźroczystej części umieszczone zostały kolorowe kuleczki, które ładnie grzechoczą przy potrząsaniu zabawką. Dodatkowo maluch może obserwować ruch przesypujących się kuleczek. Ponadto boczne odnóżki kaktusa to elastyczne elementy ze zróżnicowaną strukturą z wypustkami, które posłużą do wygodnego chwycenia zabawki oraz jako gryzaczek.
 
Funkcje zabawki:
- bezpieczna grzechotka i gryzak w jednym wykonany z wysokiej jakości silikonu,
- zaprojektowana w taki sposób, aby wygodnie chwycić i użyć jako gryzaczka,
- przyjemna w dotyku i lekka, maluszek nie zrobi sobie nią krzywdy aktywnie potrząsając,
- zapewnia wszechstronną stymulację zmysłów,
- barwne koraliki przyjemnie grzechoczą podczas ruchu,
- łagodzi ból podczas ząbkowania dzięki wypustkom,
- ładne opakowanie stanowi miły dodatek zachęcający do wyboru produktu jako prezentu.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość opakowania: ok. 15,5x10,5x2cm 
Numer katalogowy: GG58329
Zabawki - Numer handlowy: 00505/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Grzechotka kaktus 45513?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Grzechotka kaktus 45513 możesz kupić za 22.00 zł. Cena GiliGums Grzechotka kaktus 45513 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 22.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Grzechotka kaktus 45513?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Grzechotka kaktus 45513 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Grzechotka kaktus 45513 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Grzechotka kaktus 45513?
Grzechotka kaktus to zabawka typu 2w1! Łączy w sobie walory grzechotki i gryzaka. W przeźroczystej części można obserwować ruch kolorowych kuleczek, które ładnie grzechoczą przy potrząsaniu zabawką. Boczne odnóżki kaktusa to elastyczne gryzaki łatwe do trzymania.
Zabawki - Numer handlowy: 00505/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator