GiliGums Gryzak słoń 58497 - Opis produktu

Gryzak silikonowy w kształcie słonika zachęca swoją kolorystyką do zabawy. Gryzak słonik ma bezpieczny kształt i rozmiar został dopasowany do malutkich rączek umożliwiając dziecku swobodne chwytanie. Z jednej strony gładki, a z drugiej posiadający bogatą fakturę i strukturę pobudzającą zmysły maluszka. Kuleczki-wypustki masują delikatne dziąsełka i łagodzą ból podczas ząbkowania. Dodatkowo po schłodzeniu pozostaje on miękki i przyjemny dla dziąsełek, dając ukojenie i odciągając uwagę maluszka od bólu ząbkowania.
 
Funkcje zabawki:
- miękki i elastyczny gryzak silikonowy,
- działa łagodząco na dziąsła dziecka i uśmierza ból podczas ząbkowania,
- idealny kształt i rozmiar umożliwiający chwytanie,
- jedna teksturowana strona,
- kształt uniemożliwiający zadławienie,
- łatwy w utrzymaniu w czystości,
- bezpieczny dla dziecka wytworzony z silikonu spożywczego niezawiera BPA, ani ftalanów,
- zapakowany w eleganckie pudełeczko z okienkiem.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiaca życia. 
Wielkość zabawki: ok. 7.8x6,2cm 
Numer katalogowy: GG58497
Zabawki - Numer handlowy: 00512

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Gryzak słoń 58497?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Gryzak słoń 58497 możesz kupić za 23.00 zł. Cena GiliGums Gryzak słoń 58497 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Gryzak słoń 58497?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Gryzak słoń 58497 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Gryzak słoń 58497 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Gryzak słoń 58497?
Gryzak silikonowy w kształcie słonika zachęca swoją kolorystyką do zabawy, jedna strona gładka, druga ze strukturą. Bezpieczny kształt i rozmiar został dopasowany do malutkich rączek umożliwiając dziecku swobodne chwytanie.
Zabawki - Numer handlowy: 00512Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator