GiliGums Gryzak korona 58411 - Opis produktu

Gryzak korona zaprojektowany został specjalnie dla najmłodszych dzieci. Unikalny kształt rączki pozwala na łatwe trzymanie, gryzienie i żucie, a odważne, zabawne kolory pobudzają i pobudzają wyobraźnię malucha. Posiada różne tekstury i miękkie, wielowarstwowe wypustki, które delikatnie pobudzają i koją dziąsła, jednocześnie pomagając zachować czyste i zdrowe zęby. To idealny produkt do zastosowania w celu dbania o higienę jamy ustnej na najwcześniejszych etapach rozwoju. Dzięki odporności na nieskie temperatury gryzak dodatkowo można schłodzić i pozwolić dziecku gryźć, aby uzyskać chłodną, ​​naturalną ulgę w bólach dziąseł i wyrzynaniu się zębów. Zabawka została wykonana z niezawierającego BPA, najwyższej jakości silikonu spożywczego i jest bezpieczna w użytkowaniu. Sprawdzi się w domu i w podróży, ponieważ łatwo zadbać o jej czystość. Jeśli się ubrudzi można ją zdezynfekować umieszczjąc w zmywarce.
 
Funkcje zabawki:
- bezpieczny gryzak wykonany z najwyższej jakości silikonu,
- posiada kojące i delikatne tekstury zapewnijące wyjątkową ulgę podczas ząbkowania,
- wygodny uchwyt do trzymania,
- przynosi ulgę zbolałym dziąsłom i pozwala na dbanie o higienę jamy ustnej od pierwszych miesięcy życia,
- łatwy do utrzymania w czystości, można go chłodzić,
- idealny na wszystkich etapach ząbkowania.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość zabawki: ok. 10,1x7,3cm 
Numer katalogowy: GG58411
Zabawki - Numer handlowy: 00503

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Gryzak korona 58411?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Gryzak korona 58411 możesz kupić za 21.00 zł. Cena GiliGums Gryzak korona 58411 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 21.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Gryzak korona 58411?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Gryzak korona 58411 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Gryzak korona 58411 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Gryzak korona 58411?
Gryzak korona zaprojektowany specjalnie dla najmłodszych dzieci. Unikalny kształt rączki pozwala na łatwe trzymanie, gryzienie i żucie, a odważne, zabawne kolory pobudzają i pobudzają wyobraźnię malucha. Posiada różne tekstury i miękkie, wielowarstwowe wypustki, które delikatnie pobudzają i koją dziąsła, jednocześnie pomagając zachować czyste i zdrowe zęby.
Zabawki - Numer handlowy: 00503Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator