Zakręcony Dino Wesoły Prysznic 50518 - Opis produktu

Czas na prysznic z zakręconym Dino, którego oczy wirują jak szalone! Przymocuj tego wesołka do ściany wanny za pomocą przyssawek, umieść pompkę w wodzie i naciśnij przycisk, aby uruchomić prysznic. Szyja zwierzaka jest giętka, dzięki czemu możesz zmieniać kierunek wytryskiwania wody. Na dinusiowym brzuchu znajdziesz niespodziankę – wyjmowaną piłeczkę, która zmieni się w psikawkę, gdy tylko napełnisz ją wodą. Zabawka posiada akumulator, w zestawie znajduje się kabel USB do ładowania.
Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesiąca życia.
 
Cechy produktu:
- kręcące się oczy;
- zabawka wyposażona jest w przyssawki, umożliwiające przymocowanie jej np. do ściany wanny;
- wyginana szyja -zmiana kierunku wytryskiwania wody;
- do zabawki dołączona jest miękka piłeczka (umieszczona w brzuchu dino) do nabierania wody i psikania nią;
- w zestawie akumulator i kabel USB;
- wiek: 18m+


Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia. 
Wymiary opakowania: ok. 20x21x12cm 
Numer katalogowy: DD50518
Zabawki - Numer handlowy: 50193

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zakręcony Dino Wesoły Prysznic 50518?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zakręcony Dino Wesoły Prysznic 50518 możesz kupić za 59.99 zł. Cena Zakręcony Dino Wesoły Prysznic 50518 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 59.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zakręcony Dino Wesoły Prysznic 50518?
Najniższy koszt przesyłki dla Zakręcony Dino Wesoły Prysznic 50518 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zakręcony Dino Wesoły Prysznic 50518 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zakręcony Dino Wesoły Prysznic 50518?
Czas na prysznic z zakręconym Dino, którego oczy wirują jak szalone! Przymocuj tego wesołka do ściany wanny za pomocą przyssawek, umieść pompkę w wodzie i naciśnij przycisk, aby uruchomić prysznic.
Zabawki do wody - Numer handlowy: 50193Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator