Zakręcony Dino Wesoły Prysznic 50518 - Opis produktu

Czas na prysznic z zakręconym Dino, którego oczy wirują jak szalone! Przymocuj tego wesołka do ściany wanny za pomocą przyssawek, umieść pompkę w wodzie i naciśnij przycisk, aby uruchomić prysznic. Szyja zwierzaka jest giętka, dzięki czemu możesz zmieniać kierunek wytryskiwania wody. Na dinusiowym brzuchu znajdziesz niespodziankę – wyjmowaną piłeczkę, która zmieni się w psikawkę, gdy tylko napełnisz ją wodą. Zabawka posiada akumulator, w zestawie znajduje się kabel USB do ładowania.
Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesiąca życia.
 
Cechy produktu:
- kręcące się oczy;
- zabawka wyposażona jest w przyssawki, umożliwiające przymocowanie jej np. do ściany wanny;
- wyginana szyja -zmiana kierunku wytryskiwania wody;
- do zabawki dołączona jest miękka piłeczka (umieszczona w brzuchu dino) do nabierania wody i psikania nią;
- w zestawie akumulator i kabel USB;
- wiek: 18m+


Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia. 
Wymiary opakowania: ok. 20x21x12cm 
Numer katalogowy: DD50518
Zabawki - Numer handlowy: 50193

 

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator