Super Magic Jinn DD61300 - Opis produktu

Super Magic Jinn to rewelacyjna zabawka interaktywna, która zachęci Twoje dziecko do pogłębiania wiedzy z aż 5 kategorii: ubrania, owoce i warzywa, instrumenty muzyczne, zawody oraz sporty!

Magic Jinn potrafi czytać w Twoich myślach!

Zabawa polega na tym, żeby pomyśleć o czymś z wybranej kategorii, następnie nacisnąć nosek Jinna. Zabawka przywita się i będzie zadawać Ci pytania dotyczące tego, o czym pomyślałeś. Twoim zadaniem
 
jest odpowiadać zgodnie z prawdą i swoją wiedzą na pytania Jina:
ok, tak, nie, nie wiem, to zależy, powtórz, wróć

Jeśli się pomylisz - nie martw się - wystarczy, że powiesz słowo "wróć", a Jinn powróci do poprzedniego pytania.
W zależności od tego jak trudne słowo wymyśliłeś, Jinn będzie zadawał mniej lub więcej pytań, aż do momentu, w którym odgadnie to o czym myślisz. Magic Jinn zna wiele tematów. Stawiaj mu kolejne wyzwania, wymyślając coraz to trudniejsze słowa do odgadnięcia.
 
Jeśli będziesz do niego sprytniejszy i Jinn nie będzie znał odpowiedzi - wygrasz!
Zabawka jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu można ją łatwo zapakować i zabrać ze sobą oraz bawić się z koleżankami i kolegami w dowolnym miejscu. Dodatkowym atutem są ruchome łapki i świecące oczy, które nadają zabawce magiczny wygląd.

W ten sposób, niepostrzeżenie w czasie zabawy, dziecko zdobędzie nowe umiejętności:
- pozna nowe informacje z kategrorii: ubrania, owoce i warzywa, instrumenty muzyczne, zawody oraz sporty,
- nauczy się wyszukiwać potrzebne informacje w książkach, gazetach, programach telewizyjnych lub internecie, aby móc odpowiadać prawidłowo na pytania,
- będzie się chętniej bawić w grupie, wspólne wymyślanie coraz trudniejszych słów i odpowiedzi na pytania Jinna integrują dzieci,
- nauczy się ładnych i zrozumiałych dla innych wypowiedzi,
- będzie dobrze się komunikować
 
z innymi uczestnikami zabawy oraz wymieniać informacje, a to wymaga kultury i cierpliwości w oczekiwaniu na czas swojej wypowiedzi,
- wspomaga rozwinięcie umiejętności koncentracji na wykonywanym zadaniu,
- rozwija wyobraźnię,
- ćwiczy pamięć.

Wszystkie te umiejętności będą przydatne dla dzieci już w przedszkolu, a szczególnie tym, które zaczynają edukację wczesnoszkolną.

Efektowne opakowanie, światło, samodzielna, interaktywna zabawa z Jinnem, a tym samym pogłębienie wiedzy i nabycie lub ćwiczenie nowych umiejętności, a także zachęcenie poprzez wspólną zabawę do integracji z dziećmi - wszystko to sprawia, że Magic Jinn będzie idealnym prezentem dla każdego dziecka!

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola,
 
ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 5 lat.
Zabawka wymaga baterii 3 sztuki 1,5V AAA. Załączono baterie testowe, których wymiana może być niezbędna.
Wymiary opakowania: 24x20x10cm, wysokość zabawki ok.10 cm.
Numer katalogowy: DD61300
Zabawki - Numer handlowy: 88103

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Super Magic Jinn DD61300?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Super Magic Jinn DD61300 możesz kupić za 99.00 zł. Cena Super Magic Jinn DD61300 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 99.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Super Magic Jinn DD61300?
Najniższy koszt przesyłki dla Super Magic Jinn DD61300 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Super Magic Jinn DD61300 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Super Magic Jinn DD61300?
Super Magic Jinn potrafi czytać w Twoich myślach! To rewelacyjna zabawka interaktywna pozwalająca na grę a zw 5 kategroriach: ubrania, owoce i warzywa, instrumenty muzyczne, zawody oraz sporty! Wymyśl jakieś słowo z danej kategorii, a on odgadnie co masz na myśli.
Zabawki - Numer handlowy: 88103Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator