Balibazoo zawieszka Sowa Nela 81968 - Opis produktu

Zawieszka będzie prawdziwą ozdobą każdego wózka, łóżeczka czy nosidełka. Sowa wykonana została z materiałów o zróżnicowanych fakturach, które stymulują zmysły malucha, zachęcając go tym samym do sensorycznego odkrywania świata i wpływając pozytywnie na rozwój jego zdolności poznawczych. Do zabawki doczepione są dwa gryzaczki, które przyniosą ulgę obolałym dziąsełkom ząbkującego bobasa. Praktyczna zawieszka pozwoli na przymocowanie sówki w dowolnym miejscu. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • zróżnicowane materiały,
  • dwa gryzaki;
  • zawieszka do przyczepienia w wybranym miejscu;
  • wiek: 0+.
 

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: 81968
Zabawki - Numer handlowy: 88266

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo zawieszka Sowa Nela 81968?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo zawieszka Sowa Nela 81968 możesz kupić za 29.99 zł. Cena Balibazoo zawieszka Sowa Nela 81968 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo zawieszka Sowa Nela 81968?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo zawieszka Sowa Nela 81968 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo zawieszka Sowa Nela 81968 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo zawieszka Sowa Nela 81968?
Zawieszka będzie prawdziwą ozdobą każdego wózka, łóżeczka czy nosidełka. Sowa wykonana została z materiałów o zróżnicowanych fakturach, które stymulują zmysły malucha
Zabawki - Numer handlowy: 88266Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator