GiliGums Gryzak Grzechoczący Kwiatek czerwony 30041 - Opis produktu

Urocza grzechotka, ozdobiona z dwóch stron silikonowymi kwiatkami, to wspaniały dodatek dla każdego bobasa! Zapewni wesołe zajęcie, a dodatkowo, za sprawą praktycznych wypustek, zdobiących płatki kwiatów, przyniesie ulgę obolałym dziąsełkom ząbkującego malucha. Zabawka wyposażona została w kolorowe koraliki, które wydają miły dla ucha dźwięk przy potrząsaniu grzechotką. Praktyczny uchwyt z ruchomymi kółeczkami ułatwi małym rączkom chwytanie zabawki. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 3 miesiąca życia.
 
Cechy produktu:
– zróżnicowane faktury;
– grzechoczące kuleczki;
– ruchome elementy;
– wygodny uchwyt;
– wiek: 3m+.

Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość  produktu: ok. 9x10cm
Wielkość opakowania: ok.11x16x5cm
Numer katalogowy: GG30041
Zabawki - Numer handlowy: 00534

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Gryzak Grzechoczący Kwiatek czerwony 30041?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Gryzak Grzechoczący Kwiatek czerwony 30041 możesz kupić za 21.99 zł. Cena GiliGums Gryzak Grzechoczący Kwiatek czerwony 30041 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 21.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Gryzak Grzechoczący Kwiatek czerwony 30041?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Gryzak Grzechoczący Kwiatek czerwony 30041 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Gryzak Grzechoczący Kwiatek czerwony 30041 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Gryzak Grzechoczący Kwiatek czerwony 30041?
Urocza grzechotka, ozdobiona z dwóch stron silikonowymi kwiatkami, to wspaniały dodatek dla każdego bobasa! Zapewni wesołe zajęcie, a dodatkowo, za sprawą praktycznych wypustek, zdobiących płatki kwiatów, przyniesie ulgę obolałym dziąsełkom ząbkującego malucha.
Zabawki - Numer handlowy: 00534Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator