GiliGums Piłka dino czerwona 58305 - Opis produktu

Piłka dino czerwona to miękka i elastyczna piłeczka, która jest jednocześnie gryzakiem. Ma idealny rozmiar i jest łatwa do uchwycenia, a jej konstrukcja ułatwia dziecku trzymanie i manipulowanie. Cały gryzak dla niemowląt został zaprojektowany tak, aby zaciekawić dziecko. Forma 3d i odporność na odkształcenia umożliwia zgniatanie i ściskanie pozwalając dziecku ćwiczyć siłę mięśni, a także chytanie dłonią dookoła 360 stopni. Zaokrąglone krawędzie są gładkie i nie zranią dziecka. Maluch odnajdzie na nim 4 urocze dinozaury: apatozaur, triceratops, stegosaur, tyranozaur, z których każdy ma inną strukturę powierzchni, sprawiając, iż kulka staje się przyjemną i atrakcyjną zabawką do gryzienia dla małych dzieci. Na piłeczce znajdują się gładkie powierzchnie oraz wypustki masujące w kształcie kółeczek, ślimaczków i kreseczek. Gryzak jest nietoksyczny i wolny od BPA, przeszedł certyfikację FDA/CPSC, składa się w 100% z silikonowego materiału spożywczego, który bezpieczny dla Twojego dziecka. Łatwo dbać o jego czystość, odporny na działanie wysokich i niskich temperatur. Ten model jest dostępny w 5 kolorach.
 
Funkcje zabawki:
- miękka i elastyczna piłeczka z odpornego na zgniananie i ściskanie materiału,
- funkcja gryzaka z wypustkami masującymi łagodzi ból podczas ząbkowania,
- lekka konstrukcja ułatwająca chwytanie i trzymanie,
- ciekawe wzornictwo z dinozaurami,
- zaokrąglone krawędzie,
- bezpieczna dla maluchów i odporna na działanie temperatur, łatwo utrzymać w czystości.
- model sprzedawany pojedyńczo, dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość zabawki: średnica ok. 8,5cm 
Numer katalogowy: GG58305
Zabawki - Numer handlowy: 00510/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Piłka dino czerwona 58305?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Piłka dino czerwona 58305 możesz kupić za 25.00 zł. Cena GiliGums Piłka dino czerwona 58305 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Piłka dino czerwona 58305?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Piłka dino czerwona 58305 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Piłka dino czerwona 58305 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Piłka dino czerwona 58305?
Piłka dino to miękka i elastyczna piłeczka, która jest jednocześnie gryzakiem. Ma idealny rozmiar i jest łatwa do uchwycenia, a jej konstrukcja ułatwia dziecku trzymanie i manipulowanie.
Zabawki - Numer handlowy: 00510/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator