Pszczółka A ku ku S-80574 - Opis produktu

Uśmiechnięta i kolorowa wibrująca zawieszka pszczółka a ku ku wykonana z miękkiego pluszu dostarczy dziecku dużo radości i zabawy. Zabawka kontrastujące biało-czarne wzory i intensywne kolory. Na górze w środku kuleczki w paski znajduje się ukryta grzechotka, natomiast dolną część można wywinąć, aby zobaczyć pszczółkę i zmienić wygląd całej zabawki. Wystarczy, aby maluszek pociągnął za kółeczko na dole, a linka rozprostuje się, gdy puści - pszczólka z powrotem schowa się w pączku kwiatka, a cała zabawka będzie zabawnie wibrować.
Zdecydowane kolory, zróżnicowana struktura materiałów, ciekawe wzory będą działać stymulująco na zmysły: wzroku i dotyku.
Ta wibrująca zawieszka posiada uchwyt na rzep, który można zaczepić do wózka, czy fotelika. Idealna na spacer i w każdą podróż.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Wymiary produktu: ok. 10x30x10cm Nr katalogowy: S-80574

Zabawki - Numer handlowy: 63104

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pszczółka A ku ku S-80574?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pszczółka A ku ku S-80574 możesz kupić za 39.00 zł. Cena Pszczółka A ku ku S-80574 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pszczółka A ku ku S-80574?
Najniższy koszt przesyłki dla Pszczółka A ku ku S-80574 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pszczółka A ku ku S-80574 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pszczółka A ku ku S-80574?
Uśmiechnięta i kolorowa wibrująca zawieszka robaczek wykonana z miękkiego pluszu dostarczy dziecku dużo radości i zabawy. Ciekawe wzory, kontrastujące kolory i szeleszczące elementy zajmą dziecko podczas spaceru lub podróży.
Zabawki - Numer handlowy: 63104Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator