Podwójna grzechotka Pink - Opis produktu

Podwójna grzechotka Pink - różowa grzechotka z koralikami, łatwa do chwytania i utrzymania w małych rączkach. Uchwyt grzechotki ma wypukły wzór, co stanowi dodatkową atrakcję poznawczą dla dziecka i powoduje, że zabawka nie wyślizguje się z rączek. Lustereczko i koraliki wewnątrz odbijają światło dając ciekawe efekty wizualne dla dziecka.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Wymiary: 92 x 194 x 44 mm.
Numer katalogowy: 8672

Zabawki - Numer handlowy: 66081

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Podwójna grzechotka Pink?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Podwójna grzechotka Pink możesz kupić za 16.00 zł. Cena Podwójna grzechotka Pink jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 16.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Podwójna grzechotka Pink?
Najniższy koszt przesyłki dla Podwójna grzechotka Pink wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Podwójna grzechotka Pink jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Podwójna grzechotka Pink?
Różowa grzechotka z koralikami, łatwa do chwytania i utrzymania w małych rączkach. Uchwyt grzechotki ma wypukły wzór, co stanowi dodatkową atrakcję poznawczą dla dziecka i powoduje, że zabawka nie wyślizguje się z rączek.
Zabawki - Numer handlowy: 66081Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator