Biustonosz do karmienia Anita 5040

Oszczędzasz

-10 %

Promocja

99,00 zł

89,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Biustonosz do karmienia Anita 5040 - Opis produktu

Biustonosz dla mamy karmiącej miękki bez fiszbin wyykonany z oddychającej, elastycznej i szybkoschnącej mikrofazy. Pod biustem szersza, elastyczna taśma z mikrofazy, elastyczna lamówka z mikrofazy również przy dekolcie i ramiączkach. Miseczki uformowane bezszwowo dla szczególnie wrażliwego biustu z klipsem otwierającym i zamykającym miseczkę. Ramiączka elastyczne z regulacją w tylnej części, mocno połączone z tylną taśmą, tak, aby przy otwieraniu miseczki nie ślizgały się na plecach. Zapinany z tyłu na haftki - trójstopniowa regulacja.

Dlaczego biustonosze do karmienia?
Według najnowszych badań medycznych i psychologicznych karmienie piersią ma nie tylko pozytywny wpływ na fizyczny rozwój, lecz także na inteligencje niemowlęcia.
  • mleko matki chroni niemowlę przed zakażeniami i alergiami,
  • przez bliski kontakt z ciałem podczas karmienia niemowlę czuje się bezpiecznie,
  • karmienie wpływa pozytywnie na rozwój niemowlęcia, ponieważ ssanie piersi stymuluje mięśnie i nerwy,
  • dla matki karmienie piersią daje ochronę przed zakażeniami i zmniejsza niebezpieczeństwo krwawienia po porodzie,
  • hormony wydzielane podczas karmienia przyspieszają obkurczanie się macicy.
Po to, by w czasie karmienia cięższa pierś pozostawała w formie i miała wsparcie, potrzebuje ona funkcjonalnego, starannie przygotowanego biustonosza do karmienia.

Od kiedy powinien być noszony biustonosz do karmienia?
Biustonosze tego typu powinny być kupowane nie wcześniej niż w 8 miesiącu ciąży, ponieważ piersi już wtedy raczej nie powiększają się. Sugerujemy by od tego momentu kupować biustonosze do karmienia z miseczką większą o rozmiar od obecnie noszonego. Warto wtedy dokładnie jeszcze raz sprawdzić swój rozmiar.

Skład: 80% poliamid, 20% elastan.
Kolor: biały, czarny, błękitny.
Posiada certyfikat "Textiles Vertrauen - Schadstoffprufung nach Oko-Tex-Standard 100" /kontrola na obecność substancji szkodliwych zgodnie ze standardem Oko-Tex 100/ nadawany produktom, których wartość pH odpowiada naturalnegmu pH naszej skóry.
Zakończono produkcję koloru niebieskiego.

Bielizna ciążowa - Numer handlowy: 15041

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Biustonosz do karmienia Anita 5040?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Biustonosz do karmienia Anita 5040 możesz kupić za 89.00 zł. Cena Biustonosz do karmienia Anita 5040 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 89.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Biustonosz do karmienia Anita 5040?
Najniższy koszt przesyłki dla Biustonosz do karmienia Anita 5040 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Biustonosz do karmienia Anita 5040 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Biustonosz do karmienia Anita 5040?
Biustonosz dla mamy karmiącej miękki bez fiszbin wyykonany z oddychającej, elastycznej i szybkoschnącej mikrofazy. Miseczki uformowane bezszwowo dla szczególnie wrażliwego biustu z klipsem otwierającym i zamykającym miseczkę.
Bielizna ciążowa - Numer handlowy: 15041Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator