Zakręty torów 85202 OU - Opis produktu

Zakręty torów z serii Tomica do rozbudowy kolei w mieście. W skład kompletu wchodzą 4 szt. zakrętów w kolorze niebieskim.

WSPÓŁCZESNA ZABAWA W MIASTECZKU TOMICA METROPOLIS
• Żadnych granic
• Rozwijanie wyobraźni
• Wspólna zabawa rodziców z dziećmi, w szczególności pozwala na stworzenie płaszczyzny porozumienia, nauki poprzez zabawę oraz bliskości dziecka z Tatą.

TATO, WUJKU, DZIADKU — spełnij własne marzenia i zapewnij dziecku super zabawę!

Tomica to połączenie trzech wiodących serii: Thomas, Playmobil oraz Lego. Produkt “ponadczasowy” – jest w nim wszystko to, co dziecko widzi w swoim realnym świecie. Dodanie każdego elementu sprawia połączenie fantazji z prawdziwym życiem. Zapewnia wiele godzin dobrej zabawy, jest uwielbiany nie tylko przez dzieci, ale i rodziców. To zabawa, w której budzi się wyobraźnia…

Świat TOMY Tomica to nieograniczone możliwości rozbudowy wielopoziomowej. Wspaniała zabawa poprzez budowę własnego miasta, dróg, budynków, a przede wszystkim wspaniałych kombinacji tras kolejowych i samodzielnie poruszających się po nich pociągów. Małe zestawy rozbudujesz we wspaniałe konstrukcje, które wkrótce staną się wielkimi miastami. Każdego dnia zrealizujesz nowe pomysły. Teraz możesz budować w trzech wymiarach.

Długość zakrętu ok.18cm.
Zabawka dla dzieci od 4 do 7 lat.
Zabawki - Numer handlowy: 85202Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zakręty torów 85202 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zakręty torów 85202 OU możesz kupić za 9.00 zł. Cena Zakręty torów 85202 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 9.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zakręty torów 85202 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Zakręty torów 85202 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zakręty torów 85202 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zakręty torów 85202 OU?
Zakręty torów z serii Tomica do rozbudowy miasta. W zestawie 4szt.
Zabawki - Numer handlowy: 85202Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator