Pociąg Search&Rescue Liner 70660 - Opis produktu

Twoje dziecko pokocha ten fantastyczny zestaw Tomica Hypercity Rescue! Dostępne są 3 rodzaje zestawów z tej serii.
Tomica Pociąg Pociąg Search&Rescue Liner to fascynująca zabawka oferująca łącznie pociąg, tory, samochód i figurkę bohatera, które zajmą zabawą dziecko przez długi czas.
Ten świetny zestaw zawiera 3 elementowy pociąg z napędem, który posiada 2 srebrne ostrza obracające się w trakcje jazdy - przeznaczony do specjalnych misji poszukiwawczo-ratowniczych.
W zestawie znajdują się: lokomotywa z napędem, wagon, wagon z platformą na samochód, 1 auto (1:64), 1 figurka bohatera TomiHero, 8 szt. zakrętów torów pozwalających utworzyć koło o średnicy 45cm.

Lokomotywa posiada przełącznik, dzięki któremu można:
- włączyć normalną prędkość,
- lub wyłączyć lokomotywę.

Rozwiń swoje działania korzystając z dodatkowych elementów z serii Tomica. Obejrzyj również wszystkie 3 zestawy z serii Hypercity Rescue z niesamowitymi pociągami, które zmieniają swoje kształty, a ich zadaniem jest ratować świat.

Pociąg w kolorach czerwono-szaro-żółtym z czerwonym numerem 911. Auto w kolorze żółtym. Figurka biało-żółta.

WSPÓŁCZESNA ZABAWA W MIASTECZKU TOMICA METROPOLIS
• Żadnych granic
• Rozwijanie wyobraźni
• Wspólna zabawa rodziców z dziećmi, w szczególności pozwala na stworzenie płaszczyzny porozumienia, nauki poprzez zabawę oraz bliskości dziecka z Tatą.

TATO, WUJKU, DZIADKU — spełnij własne marzenia i zapewnij dziecku super zabawę!

Tomica to połączenie trzech wiodących serii: Thomas, Playmobil oraz Lego. Produkt “ponadczasowy” – jest w nim wszystko to, co dziecko widzi w swoim realnym świecie. Dodanie każdego elementu sprawia połączenie fantazji z prawdziwym życiem. Zapewnia wiele godzin dobrej zabawy, jest uwielbiany nie tylko przez dzieci, ale i rodziców. To zabawa, w której budzi się wyobraźnia…

Świat TOMY Tomica to nieograniczone możliwości rozbudowy wielopoziomowej. Wspaniała zabawa poprzez budowę własnego miasta, dróg, budynków, a przede wszystkim wspaniałych kombinacji tras kolejowych i samodzielnie poruszających się po nich pociągów. Małe zestawy rozbudujesz we wspaniałe konstrukcje, które wkrótce staną się wielkimi miastami. Każdego dnia zrealizujesz nowe pomysły. Teraz możesz budować w trzech wymiarach.

Wymaga baterii 1x 1.5V LR14 (nie załączone).
Zabawka dla dzieci od 4 do 7 lat.
Zabawki - Numer handlowy: 70660
Zabawki - Numer katalogowy: T70660

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pociąg Search&Rescue Liner 70660?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pociąg Search&Rescue Liner 70660 możesz kupić za 99.00 zł. Cena Pociąg Search&Rescue Liner 70660 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 99.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pociąg Search&Rescue Liner 70660?
Najniższy koszt przesyłki dla Pociąg Search&Rescue Liner 70660 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pociąg Search&Rescue Liner 70660 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pociąg Search&Rescue Liner 70660?
Twoje dziecko pokocha ten fantastyczny zestaw Tomica Hypercity Rescue! Świetny zestaw Search&Rescue Liner zawiera 3 elementowy pociąg z napędem, który posiada 2 srebrne ostrza obracające się w trakcje jazdy - przeznaczony do specjalnych misji poszukiwawczo-ratowniczych oraz inne elementy do budowy miasta.
Zabawki - Numer handlowy: 70660Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator