Pociąg Mechliner Swat 70657 - Opis produktu

Twoje dziecko pokocha ten fantastyczny zestaw Tomica Hypercity Rescue! Dostępne są 3 rodzaje zestawów z tej serii.
Tomica Pociąg Mechliner Swat to fascynująca zabawka oferująca łącznie pociąg, tory, samochód i figurkę bohatera, które zajmą zabawą dziecko przez długi czas.
Ten świetny zestaw zawiera 3 elementowy pociąg z napędem, który konwertuje do postaci nowoczesnego Mech-robota lub pojazdu serwisowego - przeznaczony do specjalnych misji.
W zestawie znajdują się: lokomotywa z napędem, wagon, wagon z platformą na samochód, 1 auto (1:64), 1 figurka bohatera TomiHero, 8 szt. zakrętów torów pozwalających utworzyć koło o średnicy 45cm.

Lokomotywa posiada przełącznik, dzięki któremu można:
- włączyć normalną prędkość,
- lub wyłączyć lokomotywę.

Rozwiń swoje działania korzystając z dodatkowych elementów z serii Tomica. Obejrzyj również wszystkie 3 zestawy z serii Hypercity Rescue z niesamowitymi pociągami, które zmieniają swoje kształty, a ich zadaniem jest ratować świat.

Pociąg w kolorach granatowo-czarno-szarym z 3 żółtymi liniami z boku oraz logo i oznaczeniami ratowniczymi SWAT. Auto w kolorze srebrnym. Figurka czarno-szara, w mundurze.

WSPÓŁCZESNA ZABAWA W MIASTECZKU TOMICA METROPOLIS
• Żadnych granic
• Rozwijanie wyobraźni
• Wspólna zabawa rodziców z dziećmi, w szczególności pozwala na stworzenie płaszczyzny porozumienia, nauki poprzez zabawę oraz bliskości dziecka z Tatą.

TATO, WUJKU, DZIADKU — spełnij własne marzenia i zapewnij dziecku super zabawę!

Tomica to połączenie trzech wiodących serii: Thomas, Playmobil oraz Lego. Produkt “ponadczasowy” – jest w nim wszystko to, co dziecko widzi w swoim realnym świecie. Dodanie każdego elementu sprawia połączenie fantazji z prawdziwym życiem. Zapewnia wiele godzin dobrej zabawy, jest uwielbiany nie tylko przez dzieci, ale i rodziców. To zabawa, w której budzi się wyobraźnia…

Świat TOMY Tomica to nieograniczone możliwości rozbudowy wielopoziomowej. Wspaniała zabawa poprzez budowę własnego miasta, dróg, budynków, a przede wszystkim wspaniałych kombinacji tras kolejowych i samodzielnie poruszających się po nich pociągów. Małe zestawy rozbudujesz we wspaniałe konstrukcje, które wkrótce staną się wielkimi miastami. Każdego dnia zrealizujesz nowe pomysły. Teraz możesz budować w trzech wymiarach.

Wymaga baterii 1x 1.5V LR14 (nie załączone).
Zabawka dla dzieci od 4 do 7 lat.
Zabawki - Numer handlowy: 70657
Zabawki - Numer katalogowy: T70657

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pociąg Mechliner Swat 70657?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pociąg Mechliner Swat 70657 możesz kupić za 99.00 zł. Cena Pociąg Mechliner Swat 70657 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 99.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pociąg Mechliner Swat 70657?
Najniższy koszt przesyłki dla Pociąg Mechliner Swat 70657 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pociąg Mechliner Swat 70657 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pociąg Mechliner Swat 70657?
Twoje dziecko pokocha ten fantastyczny zestaw Tomica Hypercity Rescue! Świetny zestaw Mechliner Swat zawiera 3 elementowy pociąg z napędem, który konwertuje do postaci nowoczesnego Mech-robota lub pojazdu serwisowego oraz inne elementy do budowy miasta.
Zabawki - Numer handlowy: 70657Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator