Pociąg Arctic Liner Emergency 70659 - Opis produktu

Twoje dziecko pokocha ten fantastyczny zestaw Tomica Hypercity Rescue! Dostępne są 3 rodzaje zestawów z tej serii.
Tomica Pociąg Arctic Liner Emergency to fascynująca zabawka oferująca łącznie pociąg, tory, samochód i figurkę bohatera, które zajmą zabawą dziecko przez długi czas.
Ten świetny zestaw zawiera 3 elementowy pociąg z napędem, który konwertuje do postaci potężnych ramion robota naprawczego lub pojazdu serwisowego - przeznaczony do specjalnych misji.
W zestawie znajdują się: lokomotywa z napędem, wagon, wagon z platformą na samochód, 1 auto (1:64), 1 figurka bohatera TomiHero, 8 szt. zakrętów torów pozwalających utworzyć koło o średnicy 45cm.

Lokomotywa posiada przełącznik, dzięki któremu można:
- włączyć normalną prędkość,
- lub wyłączyć lokomotywę.

Rozwiń swoje działania korzystając z dodatkowych elementów z serii Tomica. Obejrzyj również wszystkie 3 zestawy z serii Hypercity Rescue z niesamowitymi pociągami, które zmieniają swoje kształty, a ich zadaniem jest ratować świat.

Pociąg w kolorach czerwono-szaro-żółtym z czerwonym numerem 911. Auto w kolorze srebrnym. Figurka czerwono-szara.

WSPÓŁCZESNA ZABAWA W MIASTECZKU TOMICA METROPOLIS
• Żadnych granic
• Rozwijanie wyobraźni
• Wspólna zabawa rodziców z dziećmi, w szczególności pozwala na stworzenie płaszczyzny porozumienia, nauki poprzez zabawę oraz bliskości dziecka z Tatą.

TATO, WUJKU, DZIADKU — spełnij własne marzenia i zapewnij dziecku super zabawę!

Tomica to połączenie trzech wiodących serii: Thomas, Playmobil oraz Lego. Produkt “ponadczasowy” – jest w nim wszystko to, co dziecko widzi w swoim realnym świecie. Dodanie każdego elementu sprawia połączenie fantazji z prawdziwym życiem. Zapewnia wiele godzin dobrej zabawy, jest uwielbiany nie tylko przez dzieci, ale i rodziców. To zabawa, w której budzi się wyobraźnia…

Świat TOMY Tomica to nieograniczone możliwości rozbudowy wielopoziomowej. Wspaniała zabawa poprzez budowę własnego miasta, dróg, budynków, a przede wszystkim wspaniałych kombinacji tras kolejowych i samodzielnie poruszających się po nich pociągów. Małe zestawy rozbudujesz we wspaniałe konstrukcje, które wkrótce staną się wielkimi miastami. Każdego dnia zrealizujesz nowe pomysły. Teraz możesz budować w trzech wymiarach.

Wymaga baterii 1x 1.5V LR14 (nie załączone).
Zabawka dla dzieci od 4 do 7 lat.
Zabawki - Numer handlowy: 70659
Zabawki - Numer katalogowy: T70659

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pociąg Arctic Liner Emergency 70659?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pociąg Arctic Liner Emergency 70659 możesz kupić za 99.00 zł. Cena Pociąg Arctic Liner Emergency 70659 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 99.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pociąg Arctic Liner Emergency 70659?
Najniższy koszt przesyłki dla Pociąg Arctic Liner Emergency 70659 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pociąg Arctic Liner Emergency 70659 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pociąg Arctic Liner Emergency 70659?
Twoje dziecko pokocha ten fantastyczny zestaw Tomica Hypercity Rescue! Świetny zestaw Arctic Liner Emergency zawiera 3 elementowy pociąg z napędem, który konwertuje do postaci potężnych ramion naprawczych lub pojazdu serwisowego oraz inne elementy do budowy miasta.
Zabawki - Numer handlowy: 70659Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator