PT3220 - Paintastics - Zestaw Big Box OU - Opis produktu

Paintastics to zupełnie nowa forma kolorowania!
To specjalne flamastry z pędzelkiem, dzięki któremu możesz malować tak jak farbami zachowując piękne barwy i czystość w miejscu pracy, ponieważ kolory nie rozmazują się.
Cienka końcówka - pędzelek w flamastrze pozwala na malowanie kresek różnej grubości, tak że swobodnie można kolorować szczegółowe obrazki, jak również i większe powierzchnie.

Duży, atrakcyjny zestaw Paintastics z możliwością zrobienia przestrzennych obrazków w ramkach oraz pokolorowania załączonych plakatów lub innych obrazków. W skład zestawu Big Box wchodzą:
- 2 ramki o wielkości 326x240mm: ramka Feniks i ramka Zamek - arkusz z 9 elementami Feniks, - arkusz z 7 elementami Zamek, - 10 plakatów do kolorowania wielkości A4 (tematyka: koliber, motyl, dżokejka na koniu, rakieta, latające balony, wąż, zamek i rycerze, koparka, rybki w wodzie, świat dinozaurów),
- 12 dużych mazaków Paintastics (brązowy, różowy czerwony, pomarańczowy, żółty, j.zielony, c.zielony, seledynowy, morski, lila, fioletowy, szary).

Szczegółowa instrukcja znajduje się w opakowaniu.
Wymiary opakowania: 36x5x28xcm.
Zestaw polecany dla dzieci od 4 lat.
Posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.

Numer katalogowy: PT3220
Artykuły papiernicze - Numer handlowy: 82030

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje PT3220 - Paintastics - Zestaw Big Box OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt PT3220 - Paintastics - Zestaw Big Box OU możesz kupić za 38.00 zł. Cena PT3220 - Paintastics - Zestaw Big Box OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 38.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka PT3220 - Paintastics - Zestaw Big Box OU?
Najniższy koszt przesyłki dla PT3220 - Paintastics - Zestaw Big Box OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt PT3220 - Paintastics - Zestaw Big Box OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać PT3220 - Paintastics - Zestaw Big Box OU?
Duży, atrakcyjny zestaw Paintastics z możliwością zrobienia przestrzennych obrazków w ramkach oraz pokolorowania załączonych plakatów lub innych obrazków.
Artykuły papiernicze - Numer handlowy: 820Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator