Pierwsi przyjaciele - Igloo 87423 OU - Opis produktu


Jeden z głównych zestawów polarnych z igloo zapewniający wiele możliwości zabawy. W zależności od potrzeb może być mieszkaniem dla eskimosów lub elementami do zabudowy przestrzeni. Zachęca do rozpoczęcia zabawy w odgrywanie ról.

Jeden z podstawowych elementów do kolekcji!
Igloo składa się z 5 magnetycznych elementów, które można połączyć budując domek.
Budowla jest na tyle duża ze zmieści się w środku krzesełko oraz Tola eskimoska.
W zestawie znajdują się również Tola eskimos, krzesełko oraz piesek husky w szarym kolorze.
Tola eskimos i piesek posiadają ruchome elementy.
Wydają terkoczący dźwięk.
Stoją samodzielnie.
Łatwe do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- rozpoznawania dźwięków,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość opakowania: 48x45x21 cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1-5 lat.

Nr katalogowy: 87423

Zabawki - Numer handlowy: 21369Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pierwsi przyjaciele - Igloo 87423 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pierwsi przyjaciele - Igloo 87423 OU możesz kupić za 129.00 zł. Cena Pierwsi przyjaciele - Igloo 87423 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 129.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pierwsi przyjaciele - Igloo 87423 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pierwsi przyjaciele - Igloo 87423 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pierwsi przyjaciele - Igloo 87423 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pierwsi przyjaciele - Igloo 87423 OU?
Prawdziwe igloo składane z 5 magnetycznych elementów wraz z Tolą eskimoską i pieskiem huski będzie stanowić wspaniały zestaw do zabawy.
Zabawki - Numer handlowy: 21369Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator