Pierwsi przyjaciele - Pociąg 89905 - Opis produktu


Wyrusz w podróż wspaniałym pociągiem wraz z Tolkiem, który jedzie po torach wydając charakterystyczne odgłosy prawdziwej lokomotywy. Po zakończeniu jazdy rozlega się radosny śmiech dziecka. W doczepianym wagoniku można przewozić inne postacie lub zwierzątka z kolekcji Pierwsi przyjaciele.
W zestawie znajduje się: pociąg z wagonikiem, Tolek i 10 sztuk szyn z zaokrąglonymi brzegami. Istnieje możliwość rozbudowy zestawu.
Pozwól dziecku odkryć atrakcje oraz ustawiać go w różnych pozycjach. Użyj wyobraźni i zobacz jak wspaniale można się bawić w połączeniu z innymi produktami z tej serii.

Jeden z podstawowych elementów do kolekcji!
Pociąg z napędem, dźwiękami i światełkami.
Tory łatwe do dopasowywania dla małych dzieci. 10 elementów tworzy owalny kształt.
Może być również prowadzony rączką dziecka. Ma łatwo toczące się koła.
Pod spodem lokomotywy znajduje się włącznik on/off.
W zestawie jest jedna postać - Tolek. W wagoniku można przewozić inne figurki.
Tolek posiada ruchome części: głowa, nogi i ręce oraz piszczek na brzuszku.
Wydaje terkoczący dźwięk.
Stoi samodzielnie.
Łatwe do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- poznawania związków przyczynowo-skutkowych,
- zapamiętywania,
- rozwiązywania problemów,
- logicznego myślenia,
- rozpoznawania dźwięków,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 33cm x 9.8cm x 16.5cm (dł./szer./wys.)
Produkt wymaga 3 baterii AA.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1-5 lat.

Nr katalogowy: 89905

Zabawki - Numer handlowy: 21316

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pierwsi przyjaciele - Pociąg 89905?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pierwsi przyjaciele - Pociąg 89905 możesz kupić za 149.00 zł. Cena Pierwsi przyjaciele - Pociąg 89905 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 149.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pierwsi przyjaciele - Pociąg 89905?
Najniższy koszt przesyłki dla Pierwsi przyjaciele - Pociąg 89905 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pierwsi przyjaciele - Pociąg 89905 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pierwsi przyjaciele - Pociąg 89905?
Pociąg z napędem, dźwiękami i światełkami. Tory łatwe do dopasowywania dla małych dzieci. 10 elementów tworzy owalny kształt. Mały przyjaciel Tolek w komplecie.
Zabawki - Numer handlowy: 21316Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator