Magiczny potrząsacz 86420 - Opis produktu


Magiczny potrząsacz to duża, ciekawa zabawka w kształcie klepsydry z wygodnymi uchwytami do trzymania. Przesypujące się z jednej części do drugiej kuleczki w czarodziejski sposób zmieniają kolor z żółtego na zielony i odwrotnie. To zjawisko fascynuje dziecko i zachęca do odkryć.
Na rączkach umieszczone są kolorowe guziczki z miękkiego plastiku, przydatne przy ząbkowaniu, ale i zapobiegające wyślizgnięciu się zabawki z rączek.
Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- słuchania,
- bezpieczne podczas ząbkowania,
- poznawania struktur materiałów,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 12.7cm x 4.9cm x 11cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 86420

Zabawki - Numer handlowy: 21381

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Magiczny potrząsacz 86420?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Magiczny potrząsacz 86420 możesz kupić za 35.00 zł. Cena Magiczny potrząsacz 86420 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Magiczny potrząsacz 86420?
Najniższy koszt przesyłki dla Magiczny potrząsacz 86420 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Magiczny potrząsacz 86420 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Magiczny potrząsacz 86420?
Ciekawa zabawka w kształcie klepsydry. Przesypujące się z jednej części do drugiej kuleczki w czarodziejski sposób zmieniają kolor. Łatwa do chwytania, pomaga w rozwoju wszystkich podstawowych zmysłów dziecka.
Zabawki - Numer handlowy: 21381Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator