Kostka dżungla 95011 - Opis produktu


Bajecznie kolorowa kostka dżungla to wspaniała zabawka dla najmłodszych. Miękka i bezpieczna kostka posiada elementy piszczące, szeleszczące, grzechoczące i dzwoniące, które zainteresują dziecko. Miękka rączka ułatwia chwytanie i przenoszenie.
Główne atrakcje zabawki to:
- różnorodne materiały i ich struktury,
- intensywne kolory i wzory,
- po potrząśnięciu słychać delikatny dźwięk dzwoneczka,
- szeleszczące elementy,
- piszczący nosek,
- gryzaczek,
- palma w kieszonce, którą można wkładać i wyjmować,
- 4 nóżki wypełnione kuleczkami, stymulujące zmysł dotyku,
- miękka rączka do trzymania,
- pobudza zmysły dziecka: słuchu, wzroku i dotyku.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- rozpoznawania dźwięków,
- poznawania struktur materiałów,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 20cm x 16cm x 18cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.

Nr katalogowy: 95011

Zabawki - Numer handlowy: 21351

Opinie klientów

  • Ocena:

    Ocena 5

    Dodano: 14-04-2014

    Zajmująca zabawka, bezpieczna, mięciutka i lekka. Maluszek nie zrobi sobie krzywdy. Ładny dźwięk dzwoneczka w środku, dużo interesujących akcesorii.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator