Prześmieszna krówka 95000 - Opis produktu


Miękka, pluszowa, sympatyczna krówka - zawieszka jest bajecznie kolorowa. Może stać się pierwszą przytulanką dla dziecka już od pierwszych chwil życia. Wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada dużo atrakcyjnych elementów, które z pewnością zaciekawią dziecko:
- po potrząśnięciu słychać delikatny dźwięk dzwoneczka,
- ma szeleszczące uszy,
- grzechoczące kółeczka do liczenia są również przydatne przy ząbkowaniu,
- odpinany kwiatuszek z rzepem,
- długie nogi ze stopami wypełnionymi ziarenkami, stymulujące zmysł dotyku,
- uchwyt do zaczepiania do łóżeczka, wózka lub w dowolnym miejsc,
- pobudza zmysły dziecka: słuchu, wzroku i dotyku.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- rozpoznawania dźwięków,
- poznawania struktur materiałów,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 14cm x 14cm x 22cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.

Nr katalogowy: 95000

Zabawki - Numer handlowy: 21342

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator