Pierwsi przyjaciele - Kuchnia babci 89779 OU - Opis produktu


Inspirujący zestaw kuchnia babci pozwoli na rozbudowę domku rodzinnego. W komplecie znajduje się lodówka, kuchenka z piekarnikiem oraz pralka oraz figurka babci. To świetne elementy mające wpływ na pobudzenie wyobraźni dziecka i zabawę w odgrywanie ról. Tą figurką można się bawić nie tylko na domku, ale i w wielu innych sytuacjach - wszystko zależy od przygód, które wymyślicie. Łatwe do postawienia w różnych pozycjach.

Wspaniały dodatek do kolekcji!
Sympatyczna figurka babci ma ruchomy kok, który terkocze przy przekręcaniu.
Posiada ruchome elementy: głowa, ręce i nogi oraz piszczek na brzuszku.
Wydaje terkoczący dźwięk.
W komplecie, sprzęt agd do domu: lodówka, kuchenka i pralka.
Bezpieczne podczas ząbkowania.
Stoją samodzielnie.
Łatwe do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- rozpoznawania dźwięków,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 5.4cm x 3.5cm x 4cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1-5 lat.

Nr katalogowy: 89779

Zabawki - Numer handlowy: 21356

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pierwsi przyjaciele - Kuchnia babci 89779 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pierwsi przyjaciele - Kuchnia babci 89779 OU możesz kupić za 55.00 zł. Cena Pierwsi przyjaciele - Kuchnia babci 89779 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pierwsi przyjaciele - Kuchnia babci 89779 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pierwsi przyjaciele - Kuchnia babci 89779 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pierwsi przyjaciele - Kuchnia babci 89779 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pierwsi przyjaciele - Kuchnia babci 89779 OU?
Inspirujący zestaw kuchnia babci pozwoli na rozbudowę domku rodzinnego. W komplecie znajduje się lodówka, kuchenka z piekarnikiem oraz pralka oraz figurka babci.
Zabawki - Numer handlowy: 21354Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator