Mały bilard 89620 OU - Opis produktu

Ciekawa zabawka pomagającą w rozwoju koordynacji wzrokowo-słuchowej i zdolności manipulacyjnych dziecka. Trzy różnokolorowe kule należy umieścić na górnej półce przeciskając je przez otwory znajdujące się na szczycie zabawki. Następnie przekręcając żółtym pokrętłem następuje zwolnienie blokady i kule zaczynają staczać się po pochylniach w dół. Czarno-białe elementy rysunku, znajdujące się na kulach, w trakcie ich toczenia dają ciekawe efekty wizualne wpływając na rozwój spostrzegawczości. Po ustawieniu zabawki na płasko, wytłoczone rowki na tylnej ściance zabawki stanowią tor, po którym kule samodzielnie staczają się w dół.

Zabawki - Numer katalogowy: 89620

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mały bilard 89620 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mały bilard 89620 OU możesz kupić za 76.00 zł. Cena Mały bilard 89620 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 76.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mały bilard 89620 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Mały bilard 89620 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mały bilard 89620 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mały bilard 89620 OU?
Ciekawa zabawka pomagającą w rozwoju koordynacji wzrokowo-słuchowej i zdolności manipulacyjnych dziecka.
Zabawki - Numer katalogowy: 89620Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator