Rybki 89537 - Opis produktu


Śliczne, kolorowe rybki mają w środku magnesy, dzięki czemu są natychmiast przyciągane do siebie! Oddziel rybki i pokaż dziecku jak się spotykają, dając sobie buziaka. Zachęć malucha do samodzielnego działania, aby spowodowało, że rybki się spotkają. Obie rybki pływają w wodzie. Zanurzając je można obserwować wydostające się pęcherzyki powietrza.
Zabawa rybkami, zarówno w wodzie, jak i poza nią pomaga zrozumieć pojęcie magnetyzmu, a także poznać właściwości wody.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- rozpoznawania struktur materiałów, a w szczególności magnetyzmu,

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 19.3cm x 4.3cm x 8.6cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 89537

Zabawki - Numer handlowy: 21388

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator