Poduszka lew 95090 - Opis produktu


Śliczna, miękka, uśmiechnięta poduszka w kształcie głowy lwa będzie miłą ozdobą pokoju. Wspaniała do zabawy w łóżeczku, kojcu lub na podłodze oraz do przytulania. Wykonana z różnorodnych bajecznie kolorowych materiałów o ciekawej fakturze. Można wyjmować wkład podusi oraz prać w pralce.
Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- poznawania struktur materiałów,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: średnica buźki 30cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.

Nr katalogowy: 95090

Zabawki - Numer handlowy: 21131

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Poduszka lew 95090?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Poduszka lew 95090 możesz kupić za 65.00 zł. Cena Poduszka lew 95090 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 65.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Poduszka lew 95090?
Najniższy koszt przesyłki dla Poduszka lew 95090 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Poduszka lew 95090 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Poduszka lew 95090?
Śliczna, miękka, uśmiechnięta poduszka w kształcie głowy lwa - ozdoba pokoju. Wspaniała do zabawy w łóżeczku, kojcu lub na podłodze. Wykonana z różnorodnych bajecznie kolorowych materiałów o ciekawej fakturze.
Zabawki - Numer handlowy: 21131Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator