Szalony ptak 89679 OU - Opis produktu


Ten Szalony ptak sprawi, że każdy się będzie śmiał! Już sam widok jego zabawnej postaci i wytrzeszczonych oczu wywołuje uśmiech na twarzy. Co ciekawe, oczy są ruchome, dzięki czemu można je w dowolny sposób ustawiać, zmieniając wyraz "dzioba" ptaka, aby wyglądał jeszcze zabawniej. Dokładnie tak jak chcecie!

Dzięki odpowiednim wymiarom bez problemu można go zabrać ze sobą, bo nie zajmie wiele miejsca. Wielkość jest dopasowana do małych rączek, a sympatyczne odgłosy i możliwość ustawienia w różnych pozycjach zajmie zabawą dziecko.
Posiada ruchome elementy: głowa i nogi po przekręceniu wydają terkoczący dźwięk. Dodatkową atrakcją jest piszczek umieszczony w skrzydełkach oraz funkcja grzechotki. Natomiast giętki ogon jest idealny i bezpieczny jako gryzak podczas ząbkowania.
Zabawka stoi samodzielnie i jest łatwa do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- dotykania i chwytania,
- słuchania,
- rozpoznawania dźwięków,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- zręczności i manipulacji,
- rozpoznawania kolorów,
- rozpoznawania struktur materiałów,
- bezpieczne podczas ząbkowania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 6.7cm x 11.6cm x 13cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 89679

Zabawki - Numer handlowy: 21391

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Szalony ptak 89679 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Szalony ptak 89679 OU możesz kupić za 29.00 zł. Cena Szalony ptak 89679 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Szalony ptak 89679 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Szalony ptak 89679 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Szalony ptak 89679 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Szalony ptak 89679 OU?
Szalony ptak sprawi, że każdy się będzie śmiał! Posiada ruchome elementy: ustawiane oczy oraz głowę i nogi, które po przekręceniu wydają terkoczący dźwięk. Dodatkową atrakcją jest piszczek umieszczony w skrzydełkach oraz grzechotanie. Giętki ogon jest idealny i bezpieczny podczas ząbkowania.
Zabawki - Numer handlowy: 21391Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator